Медиагруппа «Антенна»  

Тиждень кіно Юрія Іллєнка в Каневі

З 22 по 30 січня 2010 року в Канівському міському будинку культури компанія «Іллєнко Фільм» за підтримки Державної служби кінематографії України та Національної кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженка проведе «Тиждень кіно Юрія Іллєнка».

Як повідомляє «Дніпрова зірка», програма відкриється прем’єрним показом нової версії відомої стрічки «Молитва за гетьмана Мазепу». Порівняно з фільмом, що був представлений 2002 року на Берлінському кінофестивалі, нова версія суттєво відрізняється і була створена Юрієм Іллєнком незадовго до його смерті. Картину представлять виконавиця головної ролі, народна артистка України Людмила Єфименко, син режисера, продюсер Пилип Іллєнко, а також інші актори та учасники творчої групи. Стрічку можна буде переглянути також і 30 січня.

Крім того, до складу ретроспективних показів входять ще 7 фільмів Юрія Іллєнка, які сам автор вважав найбільшими своїми досягненнями в кінематографії: «Тіні забутих предків», «Криниця для спраглих», «Вечір на Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою», «Лісова пісня. Мавка», «Легенда про княгиню Ольгу» та «Лебедине озеро. Зона». Всі фільми із цього переліку було відновлено цифровим способом у рамках державної програми відновлення та збереження кінематографічної спадщини Юрія Іллєнка.

Глядачі зможуть переглянути ці картини у якісних копіях, досі недоступних широкому загалу.

Розклад сеансів

22 січня о 15.00 — «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія»;

23 січня о 17.00 — «Тіні забутих предків»;

25 січня о 18.00 — «Криниця для спраглих»;

26 січня о 18.00 — «Вечір на Івана Купала»;

27 січня о 18.00 — «Білий птах з чорною ознакою»;

28 січня о 18.00 — «Лісова пісня. Мавка»;

29 січня о 16.00 — «Легенда про княгиню Ольгу»;

30 січня о 12.00 — «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія», о 16.00 — «Лебедине озеро. Зона».

Відвідати усі перегляди публіка зможе, придбавши квитки у касах міського Будинку культури.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 74 хитов: 364
вчера: 691/35747
время генерации: 0.021761178970337; SQL запросов: 11