Медиагруппа «Антенна»  

Звенигородська лікарня ветмедицини порушувала фінансову дисципліну

Як повідомляє прес-служба КРУ у Черкаській області, факти фінансових порушень на загальну суму понад 350 тис. грн. встановлено під час ревізії Звенигородської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Зокрема, ревізорами КРВ у Звенигородському районі виявлено порушення, що стосуються розрахунків заробітної плати працівникам лікарні. Так, через неправильне нарахування посадових окладів, встановлених штатним розкладом, фізичними особами недоотримано 14,7 тис. грн. Крім цього, окремим працівникам зайво нараховано та виплачено премії та заробітну плату за час відпусток з нарахуваннями на загальну суму 5,7 тис. грн.

Попри те, що ветеринарні лабораторії отримують кошти за надання платних послуг, лікарнею було завищено розрахункову потребу та оплату праці працівників, які надають ці послуги. В результаті цього установі було зайво виділено бюджетні асигнування на загальну суму 155,4 тис. грн.

Неправильно велися розрахунки і під час капітального ремонту приміщень лікарні. В результаті установою оплачено завищену вартість виконаних робіт на суму 2,6 тис. грн. Крім того, чомусь «забули» оприбуткувати по касі 52,6 тис. грн. коштів за надання послуг ветеринарними лабораторіями.

У Звенигородській районній лікарні ветеринарної медицини також використовували ветпрепарати на цілі, не передбачені протиепізоотичними заходами.

Крім цього, в лікарні завищено в обліку вартість активів на суму 72,6 тис. грн. та занижено вартість основних засобів на 40,3 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Черкаській області.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 133 хитов: 3590
вчера: 666/31054
время генерации: 0.70133090019226; SQL запросов: 11