Медиагруппа «Антенна»  

Хабарника в погонах взяли на гарячому

На початку січня до відділу внутрішньої безпеки УМВС України в Черкаській області надійшла інформація про те, що працівник міліції вимагає гроші. Оперативні працівники перевірили цю інформацію і затримали порушника закону на гарячому.

Як з'ясувалось, оперуповноважений сектору ДСБЕЗ старший лейтенант міліції за непритягнення до відповідальності за шахрайство вимагав у жінки 40 тисяч гривень. Але довго тримати такі жадані купюри в липких руках зловмисникові не вдалося — не встиг хабарник взяти гроші, як на його руках уже опинилися кайданки. До речі, цей горе-працівник уже був звільнений з ОВС за негативними мотивами та у 2006 році за рішенням одного з районних судів був поновлений на посаді. Відтоді його діяльності приділялась особлива увага, і, як виявилось, недарма.

Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Валерій Дерновий, працівники служби внутрішньої безпеки певний час стежили за діями цього так званого «правоохоронця» і, зібравши певну доказову базу, затримали його. «Такі ганебні факти ми виявляємо, і реагування на них жорстке — звільнення з роботи та притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством», — зазначив начальник управління.

Наразі прокуратурою області порушено кримінальну справу за ст. 368 КК України «Одержання хабара», хабарника затримано.

УМВС України в Черкаській області звертається до громадян: якщо вам відомі факти діяльності таких псевдо правоохоронців, не мовчіть, повідомляйте про це до відділу внутрішньої безпеки УМВС, адже тільки спільними зусиллями правоохоронних органів та громадськості можна виявити і знешкодити хабарника у погонах.

ВГЗ УМВС у Черкаській області
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 26164
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0086691379547119; SQL запросов: 11