Медиагруппа «Антенна»  

ВРЯТУЙМО НАЙСТАРІШУ ЧЕРКАСЬКУ ЛІКАРНЮ
Нова стара міська влада хоче вкрасти ще одну лікарню та 3 га заповідного лісу

Звернення до громади міста Черкаси# 1, 12.01.2011

До вас звертається колектив КНП «Другої Черкаської міської лікарні відновного лікування».

Восени 2010 р. нашим містом поширилися чутки про вірогідне закриття лікарні №2. Стурбовані цим наші постійні пацієнти, а це переважно літні люди (понад 450 осіб), звернулися до голови облдержадміністрації Сергія Тулуба та міського голови Сергія Одарича з проханням зберегти наш лікувальний заклад.

Головою облдержадміністрації та міським головою було заявлено, що чутки перебільшені і не мають ніякого підґрунтя, а директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики О.Стадник в інтерв’ю Інтернет-газеті «Провінція» сказав наступне: «Чутки про закриття Другої лікарні є абсурдними. Таке могли вигадати лише люди з хворобливою уявою. Якби її збиралися закрити, невже тоді створювали б при ній самостійну бухгалтерію? Крім цього, нещодавно було відведено земельну ділянку, де розташовується заклад. Таким чином, згадана територія не може бути використана для іншого спрямування».

Голова ОДА С.Тулуб наголосив, що це питання перебуватиме під його особистим контролем.

Однак 5 січня 2011 року Л.В.Майборода, О.М.Стадник та І.П.Валовий відвідали лікарню й попередньо говорили про закриття лікарні.

У листопаді 2010 року публічно Вами, пане губернаторе, та міським головою було оголошено, що лікарня закриватися не буде, у відповідь на звернення інвалідів, пенсіонерів, в тому числі учасників Великої Вітчизняної війни, дітей війни, які регулярно лікуються на базі КНП Друга міська лікарня. Ми на Вас дуже сподівалися, бо Ви нам це обіцяли в засобах масової інформації.

Упродовж існування нашого лікувального закладу проходять лікування та реабілітацію найважчі хворі — після інфаркту, порушення ритму, серцевої недостатності в кардіології, після інсультів та травм з ортопедичною патологією в неврології, в терапії — онкологічні хворі. У лікарні лікуються хронічні хворі, які не мають значних коштів, але мають захворювання, що призвели до втрати працездатності, можливості самостійно пересуватися. Ця лікарня — остання надія одержати кваліфіковану медичну допомогу, а іноді й продовжити своє життя. Лікарня розташована в чудовому місці — у Соснівці, її приміщення містяться в одноповерхових будівлях, що дуже важливо для хворих, які пересуваються на візках та милицях. Наші хворі мають можливість дихати цілющим лісовим повітрям і робити перші кроки з інструктором ЛФК, який допомагає їм повернути найважливіші життєві функції.

Особливо важливо, що лікування надають кваліфіковані фахівці-лікарі: кардіологи, невропатологи, терапевти; доброзичливий, чуйний середній і молодший медичний персонал, який врятував не одне життя і вгамував не один біль.

Лікарня також має значну фізіотерапевтичну базу, завдяки чому хворі з перенесеними інфарктом, інсультом, захворюванням хребта, суглобів мають змогу відновити працездатність.

За рік понад трьом з половиною тисячам хворих надається медична допомога.

Нас обурює намагання місцевої влади закрити цей заклад, забрати у хворих останню надію на допомогу.

Просимо залишити мешканцям міста лікарню №2, її медичний персонал, її унікальне розташування і на базі цієї лікарні зробити центр відновного лікування та реабілітації. Боляче бачити, як з кожним роком територія лікарні зменшується, бо навколо виростають палаци та маєтки. Просимо вжити невідкладних заходів для стабілізації роботи лікарні, не допустити руйнування медичного закладу спеціалізованої допомоги-реабілітації.

Просимо громадян Черкас та обраних вами депутатів міської ради підтримати колектив лікарні №2 у його прагненні зберегти для міста цей лікувальний заклад.

З повагою, колектив лікарні №2
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 432
вчера: 691/35747
время генерации: 0.008281946182251; SQL запросов: 11