Медиагруппа «Антенна»  

ЧЕРКАЩАНИ — ПРОТИ ТАРИФНОГО ГЕНОЦИДУ

25 грудня 2010 р. на підставі п.10 рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №2035 від 15.12.2010 р. (як було сказано в оголошенні) пройшли збори мешканців будинків №214 та №220, що розташовані по вул.Благовісній, на яких були присутні представники Придніпровської СУБ. Тема зборів: чергове підвищення тарифів у 2,5 раза.

На всі запитання мешканців щодо якості обслуговування та розрахунків не було дано жодної відповіді, а на претензії мешканців «Чого ви нас тут зібрали?» представники СУБ відповіли: «Радійте, що ми прийшли довести до вашого відома чергове підвищення, а от коли «Водоканал» чи «Черкасигаз» підвищує тарифи, то вони до вас не приходять» (водоканалу раніше платили 57,24 грн., а з 6 жовтня 2010 р. без попередження вже платимо 65,54 грн. за двох осіб на місяць).

Одна мешканка поставила влучне запитання: «А чому ви берете кожен місяць плату за прочищення димових та вентиляційних каналів, але не робите цього?» Представник СУБ відповіла: «А ви не робите замовлення на цю послугу». Мешканці пообіцяли телефонувати щомісяця щодо цієї послуги.

Також представники СУБ не змогли показати межі прибудинкової території, за прибирання якої мешканці платять регулярно. Буцімто, межі не можна визначити, бо на їхнє обрахування не закладено кошти у міський бюджет. Склалася нелогічна ситуація: межі не визначені, але ми за них повинні платити! Це де таке чувано?

Обрахування послуг СУБ йде не за кількістю мешканців, які проживають, а по квадратних метрах. Наче, наприклад, ліфт їздить по квартирі тощо.

Те саме можна сказати і про прибирання підвальних приміщень та сходових клітин, а також про заміну ламп у місцях загального користування, за які береться плата, але нічого не робиться.

У будинку №214 на першому поверсі першого під’їзду міститься майстерня з ремонту взуття. Куди йдуть кошти з оренди, і чому вони не зараховуються хоча б на капітальний ремонт будинку, ніхто не захотів відповідати. Відповідь одна: «Всі запитання до Черкаської міської ради — це вони укладали такий договір». До речі, доведеться запитати у пожежників, чи це нормально, що майстерня закрила пожежний вихід із під’їзду.

«Не подобається — створюйте ОСББ», — така лаконічна відповідь представників СУБ на те, що плата не відповідає наданим послугам. А про те, що міська влада повинна проводити капітальний ремонт для передачі будинку в ОСББ — ні пари з вуст.

Придніпровська СУБ виконала свою функцію рупора міського голови, який раніше обіцяв зниження тарифів та витрат у зв’язку з реорганізацією РЕУ, обрахунок цього зниження тривав рік — і ось маємо.

Хочеться зауважити, що жоден представник Черкаської міської ради не був присутній на зборах.

Враховуючи вищевикладене, просимо:

1. Ознайомити мешканців будинків №214 та №220 зі схемою прибудинкових територій.

2. Повідомити мешканцям будинку суму орендної плати за приміщення будинку №214, в якому працює майстерня з ремонту взуття, а також на які цілі використовуються отримані гроші.

3. Ознайомити мешканців з розрахунковою калькуляцією послуг на:

• прибирання прибудинкових територій;

• поточний ремонт покрівлі, несучих та захисних конструкцій будинку;

• прибирання сходових клітин.

4. У договори, які повинні укладатися між СУБ та мешканцями наших будинків, необхідно внести пункт «Усі виконані СУБ роботи мають бути підтверджені шляхом двостороннього підписання актів про виконані послуги. Акти за виконані послуги з утримання будинків і споруд повинні підписуватись старшими під’їздів (за їхньої відсутності — довіреними особами) або власниками квартир (у випадках, коли роботи виконувались в окремих квартирах)».

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ЗУПИНИТИ ЦІНОВИЙ ГЕНОЦИД ПРОТИ МЕШКАНЦІВ НАШИХ БУДИНКІВ!

Підписи мешканців будинків №214 і №220 по вул.Благовісній на двох додаткових аркушах. Контактні особи: від буд. №214 — О.Б.Лупіна, тел. 096-362-90-07; від буд. №220 — С.М.Гребень, тел. 45-31-53.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 1, 12.01.2011
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 617 хитов: 27274
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0085761547088623; SQL запросов: 11