Медиагруппа «Антенна»  

Стабілізація ситуації та позитивна динаміка соціально-економічного розвитку області — результат роботи влади у 2010 році

27 грудня відбулася прес-конференція голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, ключовим питанням якої стало підбиття попередніх підсумків роботи влади у 2010 році та окреслення пріоритетних напрямів діяльності на майбутній рік. До участі у прес-конференції було запрошено представників районних, міських, обласних та всеукраїнських засобів масової інформації.

На початку зустрічі керівник області проаналізував динаміку розвитку Черкащини та окреслив перспективні напрями роботи на наступний рік, відзначивши позитивні зрушення, яких вдалось досягти.

— Завдяки швидкому відновленню ефективної роботи державної влади в області вдалося стабілізувати соціально-економічну ситуацію та досягти позитивної динаміки розвитку, — підкреслив Сергій Тулуб. Однак, на питання журналістів чи задоволений він результатами проведеної роботи, керівник області відповів, що підсумки задовольнять його лише тоді, коли самі черкащани про це скажуть, відчувши результати конкретних справ. Тож, на досягнутому влада не зупинятиметься.

Серед позитивних змін — збільшення середньомісячної заробітної плати на понад 200 грн., яка порівняно з І кварталом (1610 грн.) зросла, з урахуванням інфляції, на понад 13%.

На 10 мільйонів гривень, тобто на третину, вдалося скоротити борг із виплати заробітної плати. У перспективі ця динаміка, на переконання голови облдержадміністрації, буде покращуватися. На 37%, або 240 млн. грн., збільшено також обсяги соціальної допомоги населенню.

За словами Сергія Тулуба, позитивних зрушень вдалося досягти в промисловості, обсяги виробництва якої зросли на 18%. Почала відновлюватися галузь машинобудування. Збільшилось на чверть виробництво продуктів харчування. У цьому році відновлено роботу трьох цукрових заводів та вироблено цукру у 4,7 рази більше, ніж торік. У наступному році планується запустити ще 3–4 завода.

За попередніми підрахунками цьогорічний обсяг реалізованої промислової продукції буде на рівні 22 млрд. грн.

Аналізуючи результати роботи аграрної галузі, губернатор Черкащини зазначив, що область зміцнила свої лідерські позиції в сільськогосподарському виробництві.

— Приріст його склав 7,6%, в той час як у більшості регіонів та державі в цілому фіксується спад виробництва, — зазначив Сергій Тулуб, додавши, що в сільгосппідприємствах області досягнута найвища врожайність в Україні — 41 ц/га. Загалом урожайність на Черкащині склала 2,6 млн. тонн зернових.

Сергій Тулуб, зазначив, що в планах обласної влади також і розвиток тваринництва. Цьому сприятиме, на його думку, нещодавно прийнята програма розвитку молочного скотарства до 2020 року.

За попередніми розрахунками 2010 рік сільгоспвиробники завершать із прибутками близько 1,3 млрд. грн., а рентабельність буде становити 20%.

Розповідаючи про стан справ щодо залучення інвестицій, очільник області зазначив, що, попри певні зрушення, на жаль, їхні обсяги в економіку Черкащини ще не досягли докризового рівня. Вони хоч і мають позитивну динаміку, проте не носять системного характеру. Тому, з метою покращення ситуації підготовлено довгострокову Програму залучення інвестицій в економіку Черкаської області на 2011–2015 роки.

Крім того, голова облдержадміністрації зауважив, що влада продовжує працювати над розбудовою інфраструктури регіону.

Попри труднощі з державним фінансуванням, вдалось газифікувати 20 населених пунктів.

Недостатньою, на думку керівника області, є робота боротьби з корупцією. Попри те, що працівникам контролюючих та правоохоронних органів вдалось викрити 140 злочинів, Сергій Тулуб переконаний, що кількість порушників є значно більшою. І особливу увагу слід зосередити на дотриманні законодавства у питаннях землевідведення та землекористування.

Під час прес-конференції губернатор Черкащини також сказав, що на часі питання реформування галузі охорони здоров’я, розширення мережі закладів дошкільної освіти, покращення матеріально-технічної бази та забезпечення автотранспортом шкіл, розвиток культури, туризму та спорту. Голова облдержадміністрації запевнив, що ці питання не залишаться поза увагою влади.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 53, 30.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 301 хитов: 5694
вчера: 662/19347
время генерации: 0.025620222091675; SQL запросов: 11