Медиагруппа «Антенна»  

Сергій Тулуб: «Місцеві бюджети — це основні інструменти вирішення найболючіших питань»

Про це голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб заявив 27 грудня, обговорюючи під час колегії облдержадміністрації проект обласного бюджету на 2011 рік.

Керівник області наголосив, що визначальними в обласному бюджетному процесі 2011 року будуть пріоритети, які довели свою ефективність у поточному році. Серед головних, на його думку, концентрація бюджетного ресурсу на вирішенні найгостріших проблем розвитку області; соціальна спрямованість бюджету; підтримка і розвиток економіки через залучення інвестицій, створення нових робочих місць, пошук додаткових джерел для наповнення місцевих бюджетів.

— Настав час здійснити перехід від технічного фінансування поточних витрат до стратегічних інвестицій у національні і регіональні проекти. Саме вони стануть «двигунами» для розвитку економіки та забезпечать її стійкість до нових кризових явищ, — зазначив Сергій Тулуб, коментуючи виступ начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Володимира Кулеші, який представив проект обласного бюджету.

Особливу увагу очільник області звернув на питання контролю за використанням бюджетних коштів, наголошуючи на невідворотності покарання за порушення законодавства при нецільовому використанні народного майна.

Сергій Тулуб закликав усіх присутніх голів райдержадміністрацій докласти зусиль, аби до 29 грудня усі міста та райони затвердили місцеві бюджети та увійшли у новий рік з повністю сформованими життєво важливими документами.

Розглядаючи питання щодо стану виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України, очільник області наголосив на важливості формування державного резерву, до якого в першу чергу мають входити молоді, перспективні, високоосвічені люди, які могли б, отримавши відповідний досвід, посісти високі керівні посади. Серед проблемних питань Сергій Тулуб виділив те, що такі галузі як освіта та охорона здоров’я практично не мають кадрового резерву, а значний відсоток нині працюючих спеціалістів — люди пенсійного віку.

Крім того, керівник області зазначив важливість питання виконання Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сергій Тулуб закликав керівників усіх структурних підрозділів та районів області вивчити механізми соціальної мобілізації громад, дослідити та розповсюджувати позитивний досвід, який громади отримали під час реалізації програм ООН/ЄС.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 53, 30.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 3444
вчера: 582/19957
время генерации: 0.12878894805908; SQL запросов: 11