Медиагруппа «Антенна»  

Платники податків, які належать до великих та середніх підприємств, з 1 січня 2011 року подаватимуть податкові декларації лише в електронній формі

ДПА в Черкаській області доводить до відома керівників великих та середніх підприємств, що п. 49.4 ст.49 глави 2 Податкового кодексу України передбачено подання такими підприємствами податкових декларацій до органу державної податкової служби винятково в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Враховуючи наведене, ДПА в Черкаській області закликає керівників великих та середніх підприємств, які досі не подають звітність засобами E-mail: не чекайте 1 січня наступного року, а вже у грудні поточного подавайте звітність засобами електронного зв’язку! Для цього потрібно лише мати доступ до мережі Інтернет, придбати спеціалізоване програмне забезпечення (або безкоштовно його отримати на офіційному веб-сайті ДПА України www.sta.gov.ua), придбати електронний цифровий підпис (ЕЦП), укласти договір з ДПІ та навчитися подавати електронну звітність.

ДПА в Черкаській області
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 17.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 677 хитов: 9731
вчера: 1104/17961
время генерации: 4.8852109909058; SQL запросов: 11