Медиагруппа «Антенна»  

Заява про наміри

АЗС № 12 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

АЗС № 12 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» розташована за адресою: м.Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги 7/1.

Територія АЗС межує: з заходу — автосалон «Шкода»; зі сходу — автомобільна дорога; з півдня — склади та автостоянка автомобілів; із півночі — автомобільна дорога по вул. 30-річчя Перемоги.

Найближча житлова забудова міститься на відстані 180 метрів від джерел забруднення.

АЗС №12 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» не є підприємством, що випускає продукцію, а займається зберіганням та реалізацією нафтопродуктів. протягом року через підприємство проходить 4323 куб. м нафтопродуктів.

На АЗС №12 є такі джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря: • резервуар для зберігання дизельного пального — 1 од.; • резервуар для зберігання бензину — 4 од.; • сателіт для розливу ДП — 1 од.; • пістолет для розподілу дизельного пального — 5 од.; • пістолет для розподілу бензину — 18 од.; • аварійна дизельна електрична підстанція — 1 од.

У результаті виробничої діяльності проммайданчика АЗС №12 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: вуглеводні граничні, вуглеводні ароматичні: сірководень, бензол, толуол, ксилол, азоту оксиди, оксид вуглецю, сажа і оксид сірки.

Валовий викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства складає 0,86 тонни на рік.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря в межах санітарно-захисної зони та зони розміщення житлової забудови, допустимого санітарними нормами, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин (програмний комплекс РЗА «ЕОЛ–ПЛЮС»).

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з даного питання проводиться протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Департаментом екології та безпеки населення Черкаського міськвиконкому за адресою: 18000, м. Черкаси вул. 30-річчя Перемоги, 26, тел. (0472) 65-11-92, 65-56-07.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 17.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 238 хитов: 4460
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0085020065307617; SQL запросов: 11