Медиагруппа «Антенна»  

Двоє дітей загинуло, доторкнувшись до електродроту, що лежав просто під їх ногами

Костянтин ПРОЦЕНКО# 32, 13.08.2003

Страшне лихо сталося в селі Мірошники Корсунь-Шевченківського району: 13 серпня від враження електричним струмом загинули відразу двоє дітей.

На жаль, сьогодні стає все більше беззаперечною істина, що багатодітна родина – неблагополучна родина. Маючи п’ятьох дітей від кількох батьків, мати турбувалася більше про власне щастя, ніж про виховання дітей... Можливо, саме тому вона полишила чергову дитину в пологовому будинку, а іншими взагалі не надто опікувалася.

В середу дев’ятирічна Дана та шестирічний Віталій вирішили пограти в піжмурки на вулиці, де до їх рук потрапив електричний дріт вуличного освітлення. Від враження електричним струмом діти загинули. Селяни знайшли дітей на дорозі. Вони лежали на обгорілому електричному дроті..

Як сталося, що підключений до підстанції дріт валявся просто під ногами і чому він був під напругою, зараз з’ясовується.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 13.08.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 740 хитов: 10637
вчера: 1104/17961
время генерации: 35.651750087738; SQL запросов: 11