Медиагруппа «Антенна»  

Майже сотня учнів однієї школи хворіють на ГРЗ та бронхіти

92 учні загальноосвітньої школи №2, що у Червоній Слободі, перебувають на лікуванні з гострими респіраторними захворюваннями та бронхітами. За медичною допомогою до поліклініки звернулися 63 дитини, інші учні до медичних закладів не звертались. Високий рівень захворюваності змусив директора навчального закладу зреагувати на ситуацію.

17 листопада до державної адміністрації Черкаського району надійшло звернення від директора школи про те, що учні та вчителі цієї школи періодично відчувають неприємний запах на подвір’ї та в приміщеннях школи. Зокрема, неприємні запахи відчувались 12, 13 та 16 листопада 2010 року. Керівництво школи вбачає, що джерелом запаху може бути ЗАТ «Еко–Азот» (підприємство виготовляє комбіновані добрива), розташоване за кілометр від населеного пункту.

Того ж дня санітарно-епідеміологічною службою Черкаського району було взято проби повітря з приміщень та подвір’я школи на вміст аміаку, діоксину азоту, оксиду вуглецю, діоксину сірки. За результатами проведених досліджень, перевищень гранично допустимих рівнів шкідливих речовин не виявлено.

18.11.10 р. о 13:12 год. групою радіаційного, хімічного та біологічного захисту АРЗ СП Головного управління спільно з працівниками прокуратури Черкаського району було додатково взято проби повітря з приміщень, подвір’я школи, приміщень та промислової зони ЗАТ «Еко–Азот». Перевищень гранично допустимих рівнів шкідливих речовин не виявлено.

Тож факт отруєння дітей шкідливими речовинами не підтвердився.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 01.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 625 хитов: 13186
вчера: 617/18851
время генерации: 0.022052049636841; SQL запросов: 11