Медиагруппа «Антенна»  

Сергій Тулуб: «Бізнес повинен бути соціально відповідальним»

Про це голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб наголосив на першій сесії Черкаської районної ради.

Розглянувши пріоритетні напрямки формування бюджетів та шляхи підвищення соціальних стандартів, особливу увагу очільник Черкащини звернув на соціальну відповідальність підприємств, що працюють у районах.

— Кожен представник бізнесу повинен активно долучатись до життя району, в якому працює, до вирішення проблем населених пунктів, реалізації проектів на підтримку соціальної сфери. Бізнес повинен мати соціальну спрямованість, — підкреслив Сергій Тулуб.

Крім того, губернатор наголосив, що Президент України чітко визначив, що єдиний формат розвитку економіки — інноваційно-інвестиційний.

Серед інвестиційних проектів, що потребують якнайшвидшої реалізації у Черкаському районі, керівник області відзначив проект будівництва сучасного молочного комплексу у Білозір’ї на 2500 голів, впровадження комплексу в Тубільцях з вирощування та відгодівлі свиней потужністю 40 тис. голів на рік, будівництво третьої черги заводу Національної горілчаної компанії в Степанках тощо.

— Потенціал району дозволяє ставити високі планки і цілі, у і у районі є все для їх досягнення: є працьовиті, щирі люди й щедрі та родючі землі, — сказав Сергій Тулуб, зазначаючи, що у промисловості, сільському господарстві й соціальній сфері району має ознаки економічного одужання.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 01.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5226
вчера: 205/28525
время генерации: 0.18352913856506; SQL запросов: 11