Медиагруппа «Антенна»  

Про закриття Черкаської міської лікарні №2 не йдеться

У цьому запевнив городян голова ОДА Сергій Тулуб у відповідь на звернення від жителів міста з проханням зберегти від закриття Черкаську міську лікарню №2.

Спільно із фахівцями звернення було детально розглянуте.

— Запевняю, що на сьогодні ніякого рішення обласною владою щодо закриття лікарні не приймалося, і таких планів у нас немає, — зазначив Сергій Тулуб.

За даними Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, лікарня працює у звичному режимі.

— Ситуація навколо медичного закладу нагнітається штучно. Прикро, що заручниками її стали ті, хто потребує найбільшої уваги й підтримки. Надалі це питання перебуватиме під моїм особистим контролем, — запевнив голова облдержадміністрації.

Сергій Тулуб наголосив, що в регіоні ведеться цілеспрямована робота щодо покращення стану медичних закладів, підвищення якості медичних послуг та матеріально-технічного переоснащення лікарень.

Керівник області переконаний, що збільшення кількості депутатів-медиків в обласній раді дозволить швидше вирішувати проблеми медичної галузі, і в обласному центрі зокрема.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 01.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 19733
вчера: 653/28380
время генерации: 0.023684978485107; SQL запросов: 11