Медиагруппа «Антенна»  

Дурні і дороги

Як кажуть, усі дороги ведуть до Риму, але це твердження однозначно не стосується наших доріг, якими подекуди і до власного будинку не дістатись. Вибоїни, ями, просідання, нерівності стали настільки звичним явищем, що більше дивують асфальтовані місця, які інколи ще зустрічаються на черкаських просторах.

Величезні ями та просідання асфальту біля моста та розв’язки, що поєднує Соснівку з районом Луначарського, становлять величезну небезпеку для всіх учасників дорожнього руху. Звісно, вдень ще можливо їх об’їхати, виїжджаючи на смугу зустрічного руху, але вночі ситуація стає катастрофічною. Через погане освітлення нерівності дороги стають непомітними. Тому автомобілісти, велосипедисти, скутеристи та мотоциклісти повинні бути особливо уважними, щоб не стати жертвами ДТП.

У критичному стані перебуває дорога й під мостом. Вона просто всіяна ямами. Особливо небезпечно, якщо автомобіль потрапляє в яму обома колесами одночасно. Це призводить до руйнування самого автомобіля.

На жаль, передвиборне «латання» скінчилось так само швидко, як і почалося. Чому ж гроші, яких так бракувало на ремонт та укріплення доріг, так різко з’явились? Чому дороги у віддалених селах перебувають у кращому стані, ніж у Черкасах — центральному розвиненому місті? Ямковий ремонт сприймається черкащанками, як свято, а про будування нових доріг навіть не йдеться. Власники транспортних засобів втомились від постійного позачергового ремонту своїх автівок, не кажучи про те, скількох аварій можна було б уникнути, аби влада подбала про дороги. Але, ймовірно, це її мало хвилює. На жаль, вибори не принесли змін, тому у стані доріг навряд чи щось зміниться. Тепер можна тільки з посмішкою згадати обіцянки Сергія Одарича ще під час першої передвиборної кампанії про будівництво автомагістралей. За цей час не лише не з’явились автобани, а й практично зникли дороги.


Від редакції

Достукатися до ...

Нагадаємо, що згідно зі ст.140 КпАП України за порушення правил утримання доріг інспектор ДАІ може винести постанову про адмінпорушення на керівника дорожньої служби. В такому разі може бути накладений штраф від 1020 грн. до 1360 грн. У разі створення аварійної обстановки, пошкодження транспортного засобу або вантажу — адміністративний арешт від п’яти до десяти діб.

Якщо взяти до уваги дороги в Черкасах, виходить, що будь-який інспектор за бажання може за день написати не один протокол. І, напевно, в такому разі швидше б «знайшлися резерви» у власника дороги для її ремонту.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 01.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6227
вчера: 205/28525
время генерации: 0.092022895812988; SQL запросов: 11