Медиагруппа «Антенна»  

Масони з регіоналами сфальшували вибори в Черкасах?

Черкаська міська організація ВО «Свобода» не визнає результатів виборів до Черкаської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі та звинувачує у фальсифікаціях Партію регіонів, що вступила в злочинну змову з масонами. Про це йдеться у заяві міської організації ВО «Свобода», розповсюдженій у понеділок, 22 листопада. Зокрема:

«Влада не впоралась зі своїм завданням. Фальсифікації, підкуп виборців, залякування кандидатів-мажоритарників, примусове втягування людей до лав Партії регіонів сприяли викривленню волевиявлення черкасців. Судова й правоохоронна системи діяли в інтересах фальсифікаторів. Безпрецедентна фальсифікація виборного процесу та результатів виборів стала можливою через змову місцевих організацій Партії регіонів і партії Бродського–Одарича. Саме з виборчого штабу Сергія Одарича масово поширювалися зразки протоколів про підрахунок голосів виборців, у списку яких Всеукраїнському об’єднанню «Свобода» було свідомо відведено не його законне місце за №26, а місце за №23, яке закріплене за партією ХДС. Через це голоси виборців, віддані за «Свободу», було зараховано Християнсько-Демократичному союзові, а незначну кількість голосів за ХДС записано на рахунок ВО «Свобода». Ця брудна технологія спрацювала: ВО «Свобода» втратила близько 2% голосів виборців.

Саме такі підступні технології розробляють і здійснюють масонські організації. Але міська організація ВО «Свобода», незважаючи на крадіжку голосів виборців, подолала 3-відсотковий бар’єр і пройшла до міської ради. Це аж ніяк не влаштовувало масонів, і вони дали політичне замовлення керівництву міської ТВК сфальсифікувати результати виборів. Черкаська територіальна виборча комісія слухняно провела спотворений підрахунок голосів за ВО «Свобода» на виборах депутатів Черкаської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі, вкравши у ВО «Свобода» ще 93 голоси на 6 виборчих дільницях. Незважаючи на наше наполягання, територіальна комісія відмовилася провести повторний підрахунок голосів на цих дільницях. Відмовилася, наперед знаючи, що керівництво вказаних дільниць не підтвердить протоколи, за якими здійснювався підрахунок голосів у територіальній комісії.

Хто провів фальсифікацію протоколів, наявних у ТВК, мають з’ясувати правоохоронні органи. Фальсифікаторів не зупинив навіть заклик Президента до проведення чесних виборів. Таким чином, на місцевих виборах у Черкасах зневажено честь Президента. Факти фальсифікації протоколів, підрахунку результатів виборів доведено ВО «Свобода» в Черкаському окружному адміністративному суді. Але міська ТВК, скориставшись підтримкою масонів, оскаржила рішення суду до Київського апеляційного суду. Київський апеляційний суд цинічно дозволив фальсифікації, за формальними ознаками скасувавши рішення суду першої інстанції.

Черкаська міська партійна організація ВО «Свобода» засуджує фальсифікації, брудні технології, неорганізованість і брутальність у проведенні виборчого процесу в Черкасах і заявляє: ми не визнаємо результатів виборів до Черкаської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі, новообрану Черкаську міську раду вважаємо нелегітимною так само, як і рішення, які вона ухвалюватиме».
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 01.12.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 495 хитов: 20655
вчера: 653/28380
время генерации: 0.012856960296631; SQL запросов: 11