Медиагруппа «Антенна»  

В Черкасах викрито підпільне трикотажне виробництво

Прес-служба ДПА в Черкаській області# 31, 06.08.2003

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Черкаського міжрайонного головного відділу податкової міліції припинено діяльність підпільного цеха по виготовленню трикотажних виробів. Як виявилося, підприємливий черкасець І. заснував три підприємницькі структури, перевів їх на спрощену систему оподаткування, орендував для кожного з них окреме приміщення, встановив відповідне обладнання, набрав працівників і закрутив виробництво трикотажу під вигаданою маркою “Space”.

Всі суб’єкти підприємницької діяльності звітували про свою діяльність і про її “плоди” до податкової служби та органів статистики. Але ж із звітів контролюючим органам було відомо, що займаються підприємства та підприємець наданням побутових послуг з пошиття та ремонту одягу, середня чисельність працівників підприємств — 47, а річний валовий дохід кожного з трьох суб’єктів — менший за 500 тисяч гривень. Про те, що це дійсно серйозне виробництво, в якому задіяна значна кількість людей, і мови не йшло.

Насправді ж обсяги виробництва та продажу по всіх цехах виявилися набагато більшими, ніж задекларовані, а кількість задіяних у підпільному виробництві людей перевищувала 150, що неприпустимо для “спрощенців” — платників єдиного податку.

В ході перевірки було описано та вилучено більше 5 тисяч готових костюмів на суму близько 1 мільйона гривень, значну кількість тканини, фурнітури, напівготових виробів та заготовок, а також 72 промислові машини, оверлоки, обладнання для вишивки, крою та прасування.

Тривають документальні перевірки, встановлюється походження сировини, обсяги і канали збуту продукції.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 3977
вчера: 666/31054
время генерации: 0.051877021789551; SQL запросов: 11