Медиагруппа «Антенна»  

А могло б і вибухнути

Наталія РАТУШНА# 31, 06.08.2003

10 серпня на території ЗОШ №15 м.Черкаси двоє перехожих звернули увагу на гурт дітей, які декілька разів кидали якийсь предмет і при цьому ховалися за рогом будівлі школи. Небайдужі люди зацікавилися неординарною розвагою дітей. Яким же було їх здивування, коли, оглянувши предмет, вони зрозуміли, що то була стара іржава міна. Терміново зателефонувавши у міліцію, чоловіки відвели дітей не безпечну відстань.

Полковник Юрій Кулинич, який прибув на місце події на чолі мобільної оперативної групи управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому, підтвердив, що предметом дитячої розваги стала 86-міліметрова міна часів Великої Вітчизняної війни. Оперативною групою міну передано працівникам вибухотехнічної служби УМВС України в Черкаській області для знешкодження.

Управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням: у разі виявлення застарілих боєприпасів не чіпайте їх, а терміново повідомляйте про місце знахідки до управління або телефонуйте до міліції.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 06.08.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 229 хитов: 4186
вчера: 723/26554
время генерации: 0.058248043060303; SQL запросов: 11