Медиагруппа «Антенна»  

Люди в мікрохвильовці

Захар КОЛІСНІЧЕНКО# 42, 21.10.2010

Нещодавно до прямого ефіру телеканалу «Антена» надійшов тривожний дзвінок від жительки Придніпровського району, вона попросила допомогти вирішити дуже важливу, на наш погляд, проблему. Річ у тім, що у їхньому дворі на відстані 15 метрів від будинку на даху старого покинутого універсаму було встановлено дві антени.

Ще на початку жовтня поточного року мешканці будинку №14 по вулиці Пацаєва помітили у своєму дворі пожвавлення навколо будівлі старого універсаму. На запитання до будівельників, що, власне, відбувається, мешканці дізналися, що невдовзі біля їхнього дому працюватиме кондитерський цех. Це дуже обурило людей, адже незадовго до цього вони на зустрічі з міським головою слізно просили його привести цю будівлю до ладу і відкрити хоча б один нормальний магазин у їхньому районі.

Будівництво почалося з того, що на даху встановили антену мобільного зв’язку. На прохання людей прибрати її через кілька днів було встановлено ще одну.

Як відомо, антени прийому сигналу мобільного зв’язку мають значний вплив на здоров’я людини: може виникати швидка втомлюваність, синдром психастенії. Відчувають вплив базових станцій також люди з патологією серцево-судинної системи. Ті, хто мешкає біля антен мобільного зв’язку, високовольтних ліній, радіомовних башт та інших подібних споруд, швидше старіють. Вчені-біофізики виявили, що електромагнітне випромінювання шкодить людським клітинам, негативно впливає на печінку, мигдалини, м’язи, гормональний баланс, серце і кістковий мозок.

За даними вчених, безпечна відстань ліній, антен, які мають електромагнітне випромінювання, від житла має бути щонайменше 100–150 метрів. А в цьому разі відстань до житлового будинку удесятеро менша за допустиму.

Та справжня проблема в іншому. Річ у тім, що джерела електромагнітного випромінювання мають здатність посилювати роботу одне одного. Тобто, якщо у певному місці вже є джерела електромагнітного випромінювання, і там встановлюється ще одне, і навіть якщо воно, згідно із санітарним паспортом, відповідає усім нормам, жоден фахівець не підпишеться під тим, що це не несе загрози для людського життя.

Взагалі жителі мікрорайону «Д» часто скаржаться на здоров’я, бо живуть у забрудненій виробництвом зоні, їх достатньо вже труїли і «Хімволокно», і «Азот», тепер ще планують відкрити кондитерське виробництво прямісінько під їхніми вікнами.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 21.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 436 хитов: 14076
вчера: 780/26432
время генерации: 0.11285209655762; SQL запросов: 11