Медиагруппа «Антенна»  

У Черкасах припинили діяльність ще одного «конверта»

За повідомленням УПМ ДПА в Черкаській області, з початку року співробітниками податкової міліції Черкаської області виявлено та припинено діяльність 8 конвертаційних центрів, на рахунках яких заблоковано 824 тис. грн., вилучено 446 тис. грн. готівкових коштів та стягнено до державного бюджету 385 тис. грн. Одного з організаторів «конвертаційного центру» затримано в порядку ст.115 КПК України та обрано запобіжний захід тримання під вартою.

Проте активні заходи податківців спонукають «конвертаторів» удосконалювати схеми своєї протизаконної діяльності. Так, нещодавно в ході проведення слідчих дій з кримінальною справою, порушеною стосовно приватного підприємця міста Черкаси за фактом службового підроблення, співробітниками ВПМ ДПІ у місті Черкаси припинено злочинну діяльність групи осіб, що спеціалізувалася на «конвертації» грошових коштів.

Встановлено, що організувала «конверт» 43-річна жителька Черкас, яка торік спільно із групою осіб зареєструвала декілька приватних підприємств, що надалі використовувалися для формування незаконного податкового кредиту реально існуючим підприємствам.

Бухгалтерський та податковий облік приватних підприємців, учасників «конвертаційного» центру, організаторка злочинного угруповання вела особисто за місцем свого проживання. Механізм «конвертації» коштів та формування незаконного податкового кредиту полягав в оформленні документів з приводу придбання товарно-матеріальних цінностей (робіт, послуг і т.д.) у суб’єктів господарської діяльності, що входили до складу «конвертаційного» центру. Насправді вказані товари, роботи та послуги не поставляли та не надавали, а кошти, що надходили на розрахункові рахунки, знімали через каси банківських установ готівкою та повертали замовникам, за винятком відсотків у якості винагороди, що отримували конвертатори.

Загалом упродовж 2009–2010 років через банківські рахунки підприємців – учасників «конвертаційного» центру було незаконно переведено в готівку близько 28 мільйонів гривень. Клієнтами протиправної схеми були переважно підприємства Черкас.

При проведенні обшуків за адресами проживання учасників «конвертаційного центру» виявлено та вилучено первинні бухгалтерські документи, печатки, комп’ютерну техніку та чекові книжки, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку та співпрацю з суб’єктами господарської діяльності, що мають ознаки фіктивності. Також вилучено готівку, призначену для передачі клієнтам «конвертаційного центру», в сумі 65,5 тисячі гривень.

В результаті проведених заходів та з метою відшкодування завданих державі збитків, на розрахункові рахунки зловмисників накладено арешт на 190 тисяч гривень.

Зібрані податківцями матеріали направлено до прокуратури області для вирішення питання про порушення кримінальної справи.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 612 хитов: 12894
вчера: 884/36765
время генерации: 0.046218156814575; SQL запросов: 11