Медиагруппа «Антенна»  

Прокуратура трясе Черкаську міськраду

Як повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області, 5 жовтня 2010 року органами прокуратури Черкаської області за матеріалами КРУ порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Департаменту житлово-комунального комплексу виконавчого комітету Черкаської міської ради за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України — зловживання своїм службовим становищем всупереч інтересам служби, що призвело до заподіяння істотної шкоди.

«Перевіркою використання бюджетних коштів встановлено, що службові особи управління житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунального комплексу виконавчого комітету Черкаської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби за період з вересня 2008 по травень 2009 року оплатили завищену вартість виконаних підрядних робіт на загальну суму понад 119 тис. грн., завдаючи цим збитків місцевому бюджету. В процесі розслідування кримінальної справи прокуратурою перевіряється законність отримання премій керівництвом міської ради та її виконкому», — зазначає прокурор Черкаської області Микола Лісовий.

Наразі триває слідство.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6286
вчера: 205/28525
время генерации: 0.060439109802246; SQL запросов: 11