Медиагруппа «Антенна»  

САДОВЕ ТОВАРИСТВО «ФОТОН» Б’Є НА СПОЛОХ

Звертаємось до вас, як до впливової та авторитетної громадської газети, яка здатна об’єктивно та правдиво висвітлити сучасні події в житті громади нашого міста.

Кілька тисяч громадян нашого міста мають садово-городні ділянки на березі річки Вільшанки (с.Лозівок) та в районі села Будище. Але упродовж останніх п’ятнадцяти років сполучення з Черкасами було вкрай важке та незручне у зв’язку з аварійним станом дороги від с.Будище до садового товариства «Фотон».

Звернення до районної державної адміністрації Черкаського району та до управління захисту споруд (регіональне управління водними ресурсами), яким підпорядковані ці дороги, не дали ніяких результатів через з відсутність фінансування та нестачу коштів у бюджеті. Тому за ініціативою садового товариства «Фотон» було прийнято рішення — відремонтувати дорогу загального користування від кооперативу «Дружба» до садового товариства «Фотон» за кошти членів усіх товариств.

Між СТ «Фотон» (голова Т.К.Богомол) та Черкаським райавтодором (директор М.П.Рядко.) був укладений договір №17-00000123 від 14.07.2010 р. на виконання шляхоремонтних робіт на вказаній ділянці. Вже у липні-серпні цього року був виконаний ямковий ремонт доріг (з асфальтним покриттям) — 230 кв. м, суцільна заміна окремих ділянок автошляху з асфальтним покриттям — 330 кв. м та шлакобетонне покриття окремих ділянок — 400 кв. м. Загальна сума шляхоремонтних робіт для членів товариств склала 85 203,23 грн.

Після закінчення ремонтних робіт 8 серпня 2010 року в газеті «Черкаський край» була опублікована стаття «Шлях від Черкас до Лозівка: 15 кілометрів «свинориїв» (автор В.Лимаренко), в якій йдеться про ту саму дорожню проблему в тому самому напрямку. Автор, не маючи достовірної та серйозної уяви про стан речей, пише: «... А на відрізку підпорядкованому управлінню захисних споруд, завдовжки 2,7 кілометра, вказане управління вже проводило ямковий ремонт». Виникає питання, коли та за які кошти? Крім того, автор припускає, що: «...дачники кооперативів «Дружба» та «Фотон» муситимуть звикати до нових реалій — життя без автобусного сполучення із Черкасами». Ці заяви викликали нерозуміння та обурення членів товариств, які за свої кревні робили ремонт цієї дороги.

Наше звернення до редакції газети «Черкаський край» та неодноразові спроби порозумітися з цього питання викликали лише обурення головного редактора С.Є.Халупінського та його посилання на свободу преси. Та хіба свобода преси та публічна подача неправдивої і неперевіреної інформації — це те саме?

Тому ми й звертаємося до вас із надією, що ви знайдете можливість надрукувати цей лист у вашій газеті з метою правдивого висвітлення подій.


З повагою, голова СТ «Фотон» Т.К.Богомол
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 88 хитов: 756
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0083739757537842; SQL запросов: 11