Медиагруппа «Антенна»  

У Жашкові відбулося відкриття Кубка губернатора з кінного спорту

Під час робочої поїздки до Жашківського району голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб узяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття Кубка губернатора Черкаської області з кінного спорту. Змагання, які проходили на базі Жашківського кінноспортивного комплексу «Parade Allur», зібрали провідних спортсменів України та зарубіжжя.

Під час візиту голова облдержадміністрації переглянув початковий етап кубкових змагань, а також вручив нагороди переможцям конкурсу «На потужність стрибка» та кращим спортсменам Жашківської кінноспортивної школи.

На думку очільника області Сергія Тулуба, проведення такого турніру є важливим кроком у популяризації та розвитку цього виду спорту. Це чудова можливість гідно представити Черкащину на міжнародних змаганнях.

Відкриття потужного кінноспортивного комплексу європейського рівня на території Жашківского кінного заводу відбулося у серпні цього року з метою розвитку та популяризації кінного спорту в Україні, підвищення майстерності спортсменів та зміцнення зв’язків з міжнародними кінноспортивними клубами. Кінноспортивний комплекс «Parade Allur» є найбільшим на сьогодні серед країн СНД. За словами його генерального директора Валентина Нечипоренка, вже наступного року тут буде проведено ряд змагань національного й міжнародного рівня.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 593 хитов: 11172
вчера: 884/36765
время генерации: 0.085109233856201; SQL запросов: 11