Медиагруппа «Антенна»  

В області з’явиться сучасний реанімобіль для транспортування новонароджених

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб під час виїзного засідання колегії, що проходило в Жашкові.

На придбання реанімобіля з необхідним оснащенням обласною владою було виділено 1 млн. 100 тис. грн. і до кінця поточного року заплановано його закупівлю. За словами начальника Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимира Брожика, реанімобілі такого сучасного рівня є лише в Донецьку та Києві.

Своєчасне транспортування новонароджених до закладів третинного рівня, де надається спеціалізована медична допомога, є одним із важливих факторів, що впливають на попередження смертності дітей. Окрім оперативності, зважаючи на стан покриття автомобільних доріг, важливими є й умови транспортування новонароджених, тому така допомога з боку влади є дуже необхідною.

Загалом на Черкащині спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення майже удвічі кількості випадків смерті однорічних дітей удома. Збільшилася також кількість виїздів на місця дитячих реанімаційних бригад обласної лікарні та госпіталізації у дитячі спеціалізовані відділення обласних медичних закладів. Певні труднощі виникають через розташування цих відділень на базі різних міських лікувальних установ, що впливає на якість та своєчасність обстеження і лікування дітей.

Однак, введення в дію обласної дитячої лікарні дозволить забезпечити суттєве покращення якості надання медичної допомоги дітям. Питання завершення будівництва лікарні взято під особистий контроль голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, який наголошує, що наразі будівельні роботи йдуть відповідно до графіку і будуть завершені у визначений період.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 597 хитов: 11647
вчера: 884/36765
время генерации: 0.244460105896; SQL запросов: 11