Медиагруппа «Антенна»  

Представники громадських сил Черкащини об’єдналися заради співпраці

11 жовтня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб взяв участь у форумі громадських сил Черкаської області. Для спільного обговорення перспективних напрямів соціально-економічного розвитку та шляхів вирішення нагальних проблем регіону до роботи форуму долучились представники 17 політичних, 14 громадських організацій Черкащини та активна громадськість області.

— Метою нашої зустрічі є прагнення нової влади до співпраці з кожною політичною силою та громадською організацією задля покращення життя наших земляків. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати нагальні проблеми та віднайти шляхи їх вирішення, а також підвищити відповідальність кожного члена громади за стан справ у регіоні, — зазначив Сергій Тулуб.

Окрему увагу учасники зібрання зосередили на питаннях підготовки та організації проведення виборів до органів місцевого самоврядування. Керівник області запевнив присутніх, що першочерговим завданням влади є забезпечення рівних умов для всіх політичних сил, дотримання демократичних засад та прозорості у підготовці та проведенні виборів.

Як свідчення підтримки курсу масштабних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем, підтримки програми «Будуємо нову Черкащину!», за результатами зустрічі було підписано резолюцію форуму громадських сил Черкаської області про співпрацю.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 614 хитов: 13486
вчера: 884/36765
время генерации: 0.016185998916626; SQL запросов: 11