Медиагруппа «Антенна»  

Програмні засади кандидата на посаду Черкаського міського голови від Партії регіонів ВЛІЗЛА Євгена Мироновича

У нашому місті, як і в будь-якій черкаській родині, немає і не буде «зайвих» людей. Тільки всі разом, один за одного, спільними зусиллями, поважаючи кожного, дослухаючись до кожного, ми побудуємо Черкаси, жити в яких мріє кожен із нас.

Це моє переконання, з яким я живу, працюю та йду на вибори!

Міський голова є найвищою посадовою особою територіальної громади міста, а тому єдиним та головним показником його діяльності на цій посаді є рівень життя черкащан.

Щорічно міська рада приймає програму соціально-економічного і культурного розвитку міста, в якій зазначає очікувані показники розвитку територіальної громади та заходи, завдяки яким досягаються ці показники. На підставі саме такого плану розвитку надалі розробляється і затверджується міський бюджет.

Мої опоненти залюбки роздають обіцянки щодо витрат на освіту, медицину, культуру тощо, але жоден із них не запропонував конкретного плану дій, як наповнити бюджет міста.

Справжній чоловік — відповідальний голова родини — знає, що для утримання своєї родини він мусить заробляти гроші. Так і я знаю: щоб територіальна громада міста процвітала, необхідно постійно працювати над наповненням міського бюджету. Адже на сьогодні місто ще не заробляє достатньо, аби реалізовувати серйозні, масштабні програми розвитку.

Батьки мене привчили працювати важко, але чесно, на совість. І я ніколи нікому не замилюю очі, а завжди наполегливо працюю. В цьому секрет мого стилю господарювання — жорстко вимагати результативної роботи від підлеглих, але при цьому працювати удвічі більше за них.

Маємо донести до людей головну думку — зміни на краще можливі тільки тоді, коли до роботи стануть усі, коли кожен візьме відповідальність за власне життя у свої руки, коли у всіх у житті з’явиться чітка й зрозуміла мета.

Ми маємо припинити скаржитися на долю, а разом відбудувати наше місто — наші нові Черкаси.

Саме так Європа збудувала своє нове життя, якого ми всі щиро прагнемо.

Я працював у Європі і знаю, що цього можна досягти лише невтомною, наполегливою працею, але головним при цьому повинно бути спільне бажання всіх нас жити за такими стандартами якості.

Тому я виголосив у своїй виборній програмі новий курс — на європейський рівень життя.

Мій рецепт успіху для міста Черкаси дуже простий: економічна свобода, соціальна справедливість та гуманітарний поступ.

Черкаси — місто нової економічної свободи! Кожен, хто хоче і може працювати, гарантовано отримає можливість гідно заробляти!

Переконаний, що справжні реформи можливі тільки на основі економічного росту. Відновлення виробничих потужностей, запровадження інноваційно-інвестиційної моделі господарювання в місті — це ключ до майбутніх економічних здобутків.

Щорічно загальні обсяги виробництва в Черкасах зростатимуть щонайменше на 10%.

Основні чинники зростання:

•відродження будівельного комплексу та суміжних виробництв;

•підтримка виробничих підприємств легкої та харчової промисловості, активний розвиток туризму, розбудова транспортної інфраструктури;

•відродження міжгалузевої кооперації (місто-сільські райони області).

Черкаси стоять на порозі економічного буму. Інвестори, перебуваючи в очікуванні періоду владної стабільності в країні, готові вкладати значні кошти в інвестиційні проекти, пов’язані з логістикою транспортних перевезень, відродженням річкового вантажного та пасажирського сполучення з Києвом, Дніпропетровськом, Запоріжжям, Херсоном.

Це означає, що вже скоро з’явиться значний попит на робочу силу, зросте рівень середньомісячної заробітної плати. Тобто підвищиться споживчий попит, покращиться купівельна спроможність черкащан.

Черкаси в найближчі роки потребуватимуть тисяч робочих рук. І ми маємо забезпечити максимум можливостей для підготовки чи перепідготовки необхідних спеціалістів.

Маємо відродити престиж робітничих професій: будівельників, зварників, слюсарів, токарів, фрезерувальників тощо. Насамперед, через високу заробітну плату.

Переконаний, що завдяки реалізації комплексу заходів, за 4 роки середньомісячна заробітна плата на одного працюючого у промисловості становитиме щонайменше 5 тис. грн./місяць, а в бюджетній сфері — 3 тис. грн./місяць.

Жителі міста отримають якісні житлово-комунальні послуги та питну воду належної якості. І платитимуть за них рівно стільки, скільки споживатимуть.

Комунальний «рекет» буде припинено!

Маю намір відродити в Черкасах масове будівництво соціального житла. Будівельний комплекс ХХІ сторіччя має всі необхідні технології для швидкого зведення доступного житла. Переконаний, що вже за 4 роки буде введено в експлуатацію до 100 тис. кв. м житла, і реально покращено ситуацію із забезпеченням квартирами бюджетників у місті.

Черкаси — для всіх! Соціальна справедливість та адресність (кожна біда, як своя власна) — це процвітання, добробут і злагода в місті!

Переконаний, що найбільшу зайнятість для населення можуть створити тільки представники малого та середнього бізнесу. Звертаючись до всіх економічно активних черкащан, закликаю — до роботи!

Я гарантую «зелене світло» усім вашим ініціативам!

Кожен проект, кожна ідея, за реалізацію якої ви візьметесь, знайде всебічну підтримку міської влади. Загальновідомо, що найкращим способом створення нових робочих місць є сприяння бізнесу у створенні нових підприємств. Моє завдання саме так організувати роботу місцевої влади. Бюрократичні процедури будуть значно скорочені.

Жодних зайвих паперів! Жодної хвилини згаяного часу!

До чиновників я буду нещадним. Я — ваш найвірніший та найщиріший побратим. Не чиновника чи якогось контролера, а ваш, тому що ви — мої союзники у розбудові нових європейських Черкас.

Пенсіонери, літні люди та ветерани — це наш золотий запас мудрості та досвіду. Діти — це наша надія і віра в майбутнє.

У Черкасах не буде «забутих» чи «непотрібних», «покинутих» чи «бездоглядних». Соціальна справедливість має бути адресною, і отримати допомогу мають усі, хто її потребує.

Єдиний шлях покращення стану соціальної сфери — збільшення обсягів її фінансування, і над цим маємо працювати, водночас не забуваючи про увагу до людей та піклування.

Медичне обслуговування має бути доступним для всіх: помірність цін на ліки забезпечить створення мережі комунальних аптек, сучасне діагностичне обладнання в міських закладах охорони здоров’я дозволить виявляти складні захворювання на ранній стадії.

Соціальна допомога, соціальна справедливість — це ті пріоритети, яких міська влада домагається на всіх рівнях — і в «боях» за бюджет у Києві, і в переговорах із представниками бізнесу в Черкасах. Підприємці розуміють необхідність сприяння малозабезпеченим краще, ніж держава.

Якщо держава іноді не може,.. то місто — зобов’язане! Черкаси — перше в Україні місто-єврорегіон!

Черкаси — край видатних загальнонаціональних державних і культурних діячів, таких апостолів українства, як Богдан Хмельницький і Тарас Шевченко. Сучасність подарувала нам геніїв — поета Василя Симоненка та кінорежисера Юрія Іллєнка.

Майбутнє — за нашою творчою молоддю!

Ми створимо нашій молоді всі умови для самореалізації в медицині, освіті, науці, культурі, спорті тощо. Справжні герої нашого часу — серед нас. Ми навчимося шанувати свої здобутки, пишатися кращим досвідом, пропагувати успіх.

Головним показником діяльності в гуманітарній сфері стане результат. Ми заохочуватимемо і стимулюватимемо ініціативу, наполегливість і працелюбність.

Нові Черкаси стануть містом перспективи і розвитку!

За кілька років я мінімізую всі витрати на утримання освітніх закладів за рахунок модернізації систем енерго– та водопостачання, впровадження енергозаощаджувальних та інформаційних технологій, що дозволить досягти економії коштів та спрямувати їх на реалізацію новітніх освітніх телекомунікаційних проектів зі створення шкільної, студентської та універсальної інформаційних мереж (можливість дистанційного навчання, проведення відеоконференцій-нарад, лекцій, уроків, користування електронною бібліотекою, ведення електронних щоденників, проведення електронних батьківських нарад, лекторіїв тощо); з вільним доступом до цих ресурсів жителів міста.

Аналогічно, будуть мінімізовані всі витрати на утримання лікувальних закладів та установ, а зекономлені кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання та створення новітньої системи медичного забезпечення та обслуговування в місті — «Сімейний доктор», міські поліклініки та спеціалізовані медичні центри.

Заклади культури, фізичного та позашкільного виховання складуть основу нової виховної системи, що поєднає в собі управлінські функції роботи з дітьми та молоддю у сфері культури, туризму, спорту. За рахунок такої централізації в місті буде відновлено системний вплив громади на соціальне становлення і можливості самореалізації молоді.

Черкаси мають своїх героїв, і ми будемо пишатися цими людьми, а наша молодь матиме гідні приклади для наслідування!

Захист прав людини, її гідності та честі, підкріплений матеріальними здобутками та суспільними можливостями, — наша спільна амбітна мета.

Громадянське суспільство

Місто Черкаси має унікальну можливість за короткий час досягти істотних змін якості життя за рахунок повної модернізації системи житлово-комунального господарства та системи управління в місті.

Управління містом буде здійснюватися на двох рівнях: безпосередньо громадою через законодавчо визначені механізми загальних зборів громадян за місцем проживання, місцеві ініціативи й громадські слухання, а також депутатською більшістю в міській раді, що втілюватиме волю жителів міста в конкретні рішення.

Я всіляко сприятиму і підтримуватиму створення та діяльність органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Жителі Черкас по-справжньому керуватимуть своїм містом, визначатимуть напрями і обсяги видатків, їх значущість та першочерговість, як це й відповідає кращим європейським зразкам місцевого самоврядування.

Нові Черкаси — курс на європейський рівень життя!

Звертаючись до кожного з вас, я хочу, щоб ви долучилися до здійснення реальної влади у нашому місті.

У рамках своєї виборчої кампанії я дійду до кожного будинку в місті, щоб особисто засвідчити — влада для мене тільки інструмент, яким я, як майстер, умію працювати, а всі ви — мій єдиний справжній керівник, вказівки якого я зобов’язуюся виконувати.

Тож ця програма — це тільки дороговказ, що свідчить про напрям руху, в якому будуть розвиватися Черкаси упродовж найближчих 4 років.

А вже сьогодні слід поставити владі конкретні завдання щодо покращення життя жителів міста для того, щоб бюджет 2011 року ґрунтувався саме на необхідності виконання цих завдань.

Тому моя команда, кожен кандидат у депутати міської ради у відповідних виборчих округах звернеться до вас із пропозицією про видання вами виборчих наказів, які будуть особисто підписані і взяті мною до виконання під час наших зустрічей.

Я не буду давати порожніх обіцянок. Пусті слова залишу нашим опонентам.

Замість балачок — конкретний план дій, за кожним пунктом якого — особиста відповідальність.

Упродовж року ви побачите, які кардинальні зміни почалися в Черкасах, а рівно за рік, у цей же час, вся наша команда звітуватиме перед вами.

Слава нашому рідному місту!

Слава Черкащині!

Слава Україні!
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 14248
вчера: 723/26554
время генерации: 0.036013126373291; SQL запросов: 11