Медиагруппа «Антенна»  

Володимир МАМАЛИГА: Одарич — боягуз!

У понеділок, 11 вересня, близько 17.30 до мене зателефонували з ОДТРК «Рось» та запропонували взяти участь у дебатах із кандидатом на посаду черкаського міського голови Сергієм Олеговичем Одаричем. Дебати мали відбутися 14 жовтня у 40-хвилинному прямому ефірі на ОДТРК «Рось». І хоча моєму здивуванню не було меж, я охоче погодився на дебати. Адже нечасто є можливість у прямому ефірі подискутувати із поки що чинним міським головою, який до того ж говорить, що є улюбленцем черкащан та найпопулярнішою людиною у місті. Зустрічаючись із людьми у дворах, де Одарича не бачили з 2006 року, я чув від простих черкащан інші думки про Сергія Олеговича.

Яким же було моє розчарування, коли за півгодини зателефонували з ОДТРК «Рось» та повідомили, що Одарич категорично відмовляється йти зі мною на дебати. Мені, звісно, запропонували інші варіанти та інших кандидатів, але я хочу говорити саме з Одаричем. Як черкащанин, як патріот Черкас, як, врешті-решт, кандидат на посаду черкаського міського голови.

Я таки хочу зустрітися з Сергієм Олеговичем Одаричем у прямому ефірі. І якщо Ви, Сергію Олеговичу, з тих чи інших причин боїтеся спілкуватися зі мною на ОДТРК «Рось», приходьте до нас в «Антену». Година прямого ефіру за рахунок виборчого фонду «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист» на ТРК «Антена-Плюс» буде внеском нашої команди у визволення нашого міста.

Сергію Олеговичу, невже не погодитеся надурняк?
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 15.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 27 хитов: 38
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0084760189056396; SQL запросов: 11