Медиагруппа «Антенна»  

Губернатор Черкащини пообіцяв до кінця року виділити освітянам 28 квартир

30 вересня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб взяв участь у святкових заходах до Дня працівників освіти. Відзначаючи важливість освітньої галузі для всієї України, керівник області зауважив, що саме освітня сфера формує інтелектуальний і духовний потенціал нації, є тією базою, на якій ґрунтується її політична й економічна стабільність.

— Сьогодні вже можна говорити про перші конкретні кроки до успіхів в освітній галузі: повернення до одинадцятирічної освіти, демократизація процедури зовнішнього незалежного оцінювання, прийняття низки державних програм розвитку галузі і їхнє відповідне фінансування. І це тільки початок шляху, який нам необхідно подолати, аби досягти нашої мети — високої якості освіти для всіх, — зазначив Сергій Тулуб, підкреслюючи принциповість такої позиції.

Серед позитивних зрушень у галузі керівник області відзначив збільшення фінансування на реформи в освіті. Зокрема, він повідомив, що в області завершується програма комп’ютеризації середньої школи, і ще у поточному році всі школи будуть забезпечені комп’ютерами.

Окремо Сергій Тулуб приділив увагу ролі викладачів.

— Ми багато говоримо про освіту, але недооцінюємо роль освітянина. Однак саме вчитель з його знаннями, досвідом, відданістю своїй благородній справі відіграє основну роль у формуванні майбутнього нашої держави, — зауважив очільник області.

Крім того, губернатор не оминув увагою питання забезпечення освітян житлом.

— Завданням і справою честі влади є підвищення матеріального і соціального статусу вчителя. Сьогодні майже 400 педагогів стоять у чергах на житло, і найбільше таких учителів у містах. Найближчим часом ми плануємо придбати близько 300 квартир, для чого вже на наступний рік закладаємо кошти у бюджети усіх рівнів, — зазначив Сергій Тулуб, інформуючи про роботу над програмою облдержадміністрації щодо розвитку освітньої галузі.

Серед пріоритетних завдань керівник області відзначив і реалізацію програми «Шкільний автобус», за якою вже у цьому році для потреб області буде придбано 5 транспортних засобів.

Традиційно, завершуючи урочистості, Сергій Тулуб відзначив кращих працівників освіти та вручив почесні грамоти облдержадміністрації, а також щорічні стипендії Олександра Захаренка.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 08.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 838 хитов: 28525
вчера: 902/34274
время генерации: 0.013406991958618; SQL запросов: 11