Медиагруппа «Антенна»  

Сергій Тулуб: «Увага держави до ветеранів має бути системною»

1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб відвідав Черкаський пансіонат ветеранів війни та праці. Перебуваючи у спеціалізованому закладі, керівник області познайомився з медичним персоналом та оглянув побутові умови, в яких живуть його постояльці.

— Сьогодні в Україні формується нова концепція державної політики щодо ветеранів війни та праці, спрямована на створення гідних умов проживання та реабілітації, участі в суспільно-політичному, культурному житті України, поліпшення забезпечення їхніх матеріально-побутових потреб, — зазначив Сергій Тулуб, підкресливши, що держава, засвідчуючи свою шану до заслуг ветеранів війни, праці та військової служби, високо оцінюючи їхні ратні подвиги, внесок у розбудову економіки, науки і культури України, оголосила 2010-й Роком ветеранів.

Користуючись нагодою, керівник області зустрівся з представниками ради ветеранів для обговорення нагальних та проблемних питань закладу. Високо оцінюючи роботу медичного персоналу та адміністрації закладу, ветерани щиро дякували і Сергію Тулубу за його особисту турботу та увагу.

На думку губернатора, саме уваги суспільства та влади сьогодні не вистачає найуразливішій категорії — ветеранам війни та праці. Тож, в обговоренні проблемних питань акценти були спрямовані на розбудову подібних закладів та розповсюдження їх позитивного досвіду на теренах усієї області.

З огляду на наближення зими, приділили увагу й утепленню приміщення та заміні вікон.

— Ми докладаємо усіх зусиль, аби кожен із вас відчув на собі піклування й підтримку держави, — запевнив губернатор, дякуючи кожному учасникові зустрічі за активну життєву позицію та досвід, який вони продовжують невтомно передавати молодому поколінню.

Наостанок голова облдержадміністрації в дарунок до свята вручив ветеранам закладу новий телевізор.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 08.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 530 хитов: 16958
вчера: 728/20732
время генерации: 0.1173779964447; SQL запросов: 11