Медиагруппа «Антенна»  

Партія регіонів назвала своїх кандидатів

Ще не встигли черкащани обговорити кандидатів, які увійшли до партійного списку Партії регіонів до Черкаської міської ради, як нарешті нова подія. Відтепер кожен мешканець Черкас зможе дізнатися, хто з регіоналів бажає представляти його інтереси в конкретному окрузі та на конкретній вулиці.

У п’ятницю, 1 жовтня, відбулася партійна конференція міської організації Партії регіонів, яка й назвала кандидатів на мажоритарні округи. Кандидат на посаду міського голови від Партії регіонів Євген Влізло, виступаючи перед делегатами, заявив:

— Я з великою надією дивлюсь на поважних членів команди, які зібралися в цій залі. Вже найближчим часом ми всі разом вийдемо до людей, щоб переконати їх у головному — черкащани можуть і повинні жити краще. 30 мажоритарних міських виборних округів — це поле нашої боротьби за підвищення рівня та якості життя кожного черкащанина. Маємо донести до людей головну думку: зміни на краще можливі тільки тоді, коли до роботи стануть усі, від малого до великого, коли кожен візьме відповідальність за власне життя у свої руки, коли у всіх з’явиться чітка й зрозуміла мета. Маємо припинити скаржитися на долю, а разом відбудувати наше місто, наші нові Черкаси.

Наш рецепт успіху для міста Черкаси дуже простий: економічна свобода, соціальна справедливість та гуманітарний поступ. Зазначу кілька програмних тез в економічній сфері. Маємо досягти зростання загальних обсягів виробництва по місту щороку не менше як на 10%. Зробимо це за рахунок інвестиційних проектів, із відновлення старих та створення нових робочих місць у переробній та хімічній галузях.

Зростання обсягів виробництва — це головний чинник зростання рівня заробітної плати. Переконаний, що за п’ять років моєї роботи на посаді міського голови рівень середньої заробітної плати по місту зросте у промисловості як мінімум до 5000 грн., бюджетній сфері — мінімум до 3000 грн.

Знайте: новий мер Черкас буде найбільшим і найкращим партнером по бізнесу, будь-яка ініціатива щодо створення нових підприємств у сфері послуг отримає мою особисту підтримку. В соціальній сфері пенсіонери, літні люди, ветерани — це наш золотий запас мудрості та досвіду. Діти — це наша надія і віра у майбутнє, тому в Черкасах не буде забутих чи непотрібних, покинутих чи знедолених. Соціальна справедливість має бути адресною, і отримати її мають усі, хто потребує. Єдиний шлях покращення стану соціальної сфери — збільшення обсягів її фінансування, і над цим маємо працювати, водночас не забувати про увагу та піклування.

Присутній на конференції голова Черкаської обласної організації Партії регіонів Сергій Тулуб наголосив, що на легку перемогу розраховувати не варто, та команда ПР має достатній потенціал для ведення успішної агітаційної та пропагандистської роботи, і стиль її — це чіткі відповіді на те, як вирішувати проблеми.

— Вибори по одномандатних округах завжди були відповідальним процесом. Я хочу сказати, сьогодні кожен кандидат, який тут присутній, представляє не тільки себе, а й 33 членів Партії регіонів Черкаської області. Це велика відповідальність — 33 тисячі людей, які сьогодні перебувають у лавах обласного осередку Партії регіонів. І я хочу сказати одне: партія несе відповідальність за дієву, конструктивну, головне — ефективну роботу кожного кандидата.

Нинішні місцеві вибори проходять у непростих умовах, у період, коли в країні проходять структурні реформи. Отже, далі відкладати не можна. Роки роботи «помаранчевих» поставили державу на межу розвалу. І лише оперативні рішучі дії нової влади врятували країну від повного краху. Тому Президент України Віктор Янукович не почав відкладати перетворення і вдаватись до популістських заходів заради підвищення рівня Партії регіонів, а зробив вагому ставку на реформи, на перетворення на краще.

Ключове завдання партійної організації — підняти соціально значимий рейтинг Черкаської області і міста Черкаси. З цією метою в ОДА напрацьовуються інвестиційні проекти. Насамперед сфери для оновлення — це агропромисловий і будівельний комплекси.

Наша команда йде твердо, крок за кроком до нових зрушень, до нових змін, і вони не змусять себе чекати. Нам уже сьогодні є що розповідати людям про роботу за останні місяці. Є підстави обіцяти, і є сили, можливості і кадри, які ці обіцянки зможуть виконати. І це — ми з вами, разом...

Щоб курс реформ був незворотнім, ми повинні перемогти. Тому питання про висунення кандидатів у депутати місцевих рад вкрай важливий. Люди, яких ми назвали, — це обличчя Партії регіонів на рівні і села, і селищ, і району, і загалом області. До цих питань ми підходимо відповідально...

Стиль нашої роботи на цих виборах — це чіткі відповіді на те, як вирішувати проблеми. Це аргументація і точна статистика. Треба роз’яснювати людям, що уряд створює систему безперебійного забезпечення продуктами харчування. Спекулятивне зростання цін в Україні — це результат бездумної державної політики попереднього уряду. Ми з перших місяців цього року почали вирішувати всі проблеми. Минулого року на Черкащині працювали два цукрові заводи. Зараз — 6. Уряду вдалося припинити згубну тенденцію.

Вперше за кілька останніх років до державного фонду буде закладено достатньо ресурсів , щоб впливати на спекулятивний попит на ринку продовольчих товарів. Проте це лише короткотермінове вирішення питання. За дорученням Президента Уряд приступив до системного наведення порядку на продовольчому ринку. Доручено розробити програму самозабезпечення країни і прискореного розвитку АПК. І у нас в області сьогодні закінчується розробка програми, а з 1 січня 2011 року почнеться її реалізація, зі створення оптового ринку продуктів харчування.

Програма розвитку «Будуємо нову Черкащину» прийнята як політична платформа Партії регіонів у Черкаській області. Область упевнено виходить із кризи. Передусім — завдяки зміцненню кадрового потенціалу виконавчих органів влади.

Кандидат Влізло зміг за кілька місяців проаналізувати ситуацію в районі і зміг зробити вже перші кроки з оновлення районної економіки, сільського господарства. Ця людина має досвід. Отже, ми з вами це зробимо! Наша мета — перемога.

А в суботу відбулася конференція Черкаської обласної організації Партії регіонів. У виступах на конференції було зазначено, що нинішні місцеві вибори проходять у нелегкий час, у період, коли в країні проходять структурні реформи. Люди очікують на зміни, і тільки рішучі дії нової влади здатні виправдати довіру. Партія регіонів, що налічує близько 33 тисяч членів, здатна підняти соціально значимий рейтинг Черкаської області та міста. Тому вкрай важливо, щоб на місцях сформувалися ефективні органи самоврядування, тож у місцеві ради повинні потрапити професіонали, а це освітяни, лікарі, робітники та інші небайдужі до долі країни люди. Тож, вони не можуть не виправдати сподівань виборців.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 08.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 166 хитов: 2919
вчера: 582/19957
время генерации: 0.010421991348267; SQL запросов: 11