Медиагруппа «Антенна»  

Володимир Мамалига з командою «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист» не обіцяє, а зробить!

Черкаси для черкащан!

Пріоритетами нашої команди є соціальний захист населення, відродження й розвиток якісної та доступної медицини, шкільна та позашкільна освіта дітей, розвиток фізкультури і спорту, спортивних секцій та майданчиків у мікрорайонах, асфальтування доріг, створення комфортних та безпечних умов для життя черкащан.

Насамперед ми розумiємо, що найголовнiшою проблемою міста Черкаси є вiдсутнiсть ефективної, професiйної та патріотично налаштованої влади, яка переймалася б проблемами черкащан та працювала задля їх вирiшення. Саме це є основною причиною виникнення вcix комунальних негараздiв та зниження рівня комфортності життя черкащан. Але ця проблема швидко вирішується!

Команда, яка разом зі мною, Володимиром Мамалигою, йде на вибори, змінить систему управління містом, побудувавши її за європейським зразком. Влада має стати професійною та вiдповiдальною, а кожен чиновник має усвідомити, що його роль — служити мешканцям міста, а не навпаки. І кожен буде вiдповiдати за це своєю посадою та свободою.

У черкаській міській владі негайно будуть ліквідовані департаменти, кількість заступників міського голови, чисельність чиновників буде скорочено удвічі. Що призведе до значного зменшення витрат на утримання міської влади. Буде чітко прописана відповідальність чиновників за невиконання чи неналежне виконання своїх посадових обов’язкiв аж до їхнього звiльнення.

Спрощенiсть ycix адміністративних процедур, прозорість i вiдповiдальнiсть роботи мiських чиновників та працiвникiв комунальних служб, антикорупційна спрямованість співпраці влади, громади та правоохоронних структур унеможливлять прояви хабарництва i корупцiї у міській владі.

Влада має зосередитися на вирiшеннi найнагальніших проблем черкащан, а не на поліпшенні власного добробуту та політиканстві.

Комфорт для черкащан!

Наша команда першочерговим завданням має ухвалення Генерального плану забудови та розвитку міста, одночасно визначивши стратегію розвитку та напрямки руху. Негайно буде створено міську програму реформування ЖКГ, яка працюватиме у повному контексті з відповідною державною програмою. У цьому разі місто матиме можливість залучати великі кошти на реформування ЖКГ з державного бюджету та від міжнародних фінансових організацій під гарантії уряду.

Буде створено відповідний фонд реформування ЖКГ, куди спрямовуватимуться 5% коштів від вартості кожного об’єкта, які зараз зникають невідомо куди.

Черкащани мають відчувати себе комфортно у своїх квартирах. Тепло в батареях повинне з’являтися не за календарним принципом, а за настання відповідних погодних умов. За бажанням мешканців, у кожному будинку за кошти бюджету буде встановлено тепловий лічильник. Черкащани будуть платити виключно за фактично отримане тепло.

Наведення порядку в під’їздах та дворах будинкiв!

Нинiшня влада створює видимiсть проведення peмонтів будинкiв і під’їздів. Однак такими темпами вони провели б благоустрiй ycix дворiв і будинкiв не ранiше 2030 року. За цей час, з огляду на якiсть таких peмонтів, під’їзди знову були б в аварійному стані. Ми переконані, що ніхто не буде миритися з брудними та пошарпаними стiнами за дверима своїх осель, натомість черкащани самі готові долучитися до впорядкування cвoїx під’їздів. А міська влада, зi свого боку, гapaнтує таким активiстам цілковито вiдшкодувати витрати на ремонт, а виконану ними роботу оцiнити в грошовому еквiвалентi та внести у рахунок квартирної плати.

Те саме стосується й прибудинкової території. Необхідно не лише морально, але й матеріально заохочувати iнiцiативи мешканцiв до впорядкування та прибирання дворiв, їx озеленення. Переконаний, що спільними зусиллями ми досить швидко поліпшимо стан наших пiд’їздiв і дворів.

Проте міськa влада не буде сподіватися лише на допомогу черкащан. СУБи та РЕУ будуть реорганізовані у сучасні управлінські компанії з комунальною формою власності, а міська влада підтримає створення приватних управлінських компаній. Тарифи встановлюватиме міська влада, а мешканці самі обиратимуть виконавця послуг. ОСББ та ЖБК отримають бюджетну підтримку у ремонтах будинків нарівні з комунальним житловим фондом.

Гуртожитки будуть прийняті до комунальної власності та відремонтовані. Їх мешканці нарешті отримають свідоцтва на право власності на свої кімнати.

Нова влада впорядкує дороги та тpoтyapи біля будинків, у дворах, ремонтуватиме асфальтове покриття не лише центральних транспортних магістралей, а й маленьких вулиць і провулків.

Годі нас годувати байками про смiттєпереробні заводи, які ще й вироблятимуть газ зі сміття, — це треба робити! Ми не збираємося миритися із заваленими смiттєбаками та «сміттєвими тайфунами» із поліетиленових пакетів. Буде забезпечено безперебiйне вивезення сміття з дворів будинкiв та впорядковано місця для смiттєвих бакiв і пiдходи до них. Впровадження інвестиційного проекту під гарантії держави дозволить раз і назавжди вирішити проблему утилізації та переробки сміття, знищивши корупцію та нецільове використання бюджетних коштів у цій сфері.

Безпечне місто!

На вулицях містa мaє бути порядок. Продаж спиртних напоїв, у тому числі слабоалкогольних, у громадських місцях (у парках, на вулицях, у дворах), , буде заборонено. Годі спокійно дивитися на споювання пiдлiткiв і дітей на наших очах!

Кожен черкащанин і гість міста мають почувати себе безпечно в будь-якій частині міста. Для цього роботу відповідних служб і мiсцевої мiлiцiї буде зосереджено у двох напрямах: запобігання злочинності та оперативне реагування на правопорушення.

Реалізація спільного з органами внутрішніх справ проекту з тотального встановлення камер відеоспостереження зможе забезпечити фіксацію, а потім і обов’язкове покарання за вчинені правопорушення, що реально зменшить вуличну та побутову злочинність. Створення на базі комітетів самоорганізації населення громадських формувань з охорони громадського порядку за необхідної підтримки влади забезпечить громадський порядок та взаємодію з органами МВС у мікрорайонах міста.

Транспорт

Громадський транспорт — один із найважливіших аспектів життя будь-якого міста.

Лiтнi люди, інваліди, багатодітні родини заслуговують на повагу та шану і нормальне ставлення до себе. Міська влада видiлить кошти на дотації для пасажирiв-пiльговикiв, вeтеранів вiйни та працi не лише у тролейбусах, а й у маршрутках. Державна програма розвитку електротранспорту має реалізовуватися і в нашому місті, а міський бюджет має виділяти кошти на придбання нових тролейбусів.

Протекціонізм для місцевого бізнесу!

Основну увагу місто мaє придiляти сприянню розвитку малого та середнього бiзнесу, оскiльки пiдприємництво вирiшує на лише проблему зайнятості, а й значно наповнює мiський бюджет. Допомагаючи пiдприємцям, ми допомагаємо кожному четвертому черкащанинові! Потрібно сприяти кожному, хто хоче заробляти сам для своєї сім’ї та працювати на благо міста.

Кожен черкащанин, який працює на благо міста у комунальних структуpax, вчасно отримуватиме гідну заробітну плату.

Система охорони здоров’я

Позиція чинної влади стосовно медицини зрозуміла. Вони довели станцію швидкої допомоги до межі зупинення роботи, роздали території лікарень під приватне будівництво! В місті зараз фактично вже немає інфекційної лікарні. Не можна миритися з ситуацією, коли людину на межі життя і смерті привозять до лiкарнi, а там немає навіть найнеобхiднiших лiкiв. Чомусь стало нормою, що вагітні жінки перед пологами мусять бігати по аптеках із величезним списком лiкiв. Чомусь ніхто не звертає увагу на те, в яких умовах лікуються діти в мiськiй дитячій лiкарнi.

Уся невідкладна медична допомога надаватиметься винятково безкоштовно! Ми не допустимо жодного випадку, коли родичі людини, яка потребує негайної операції чи іншої медичної допомоги, змушені бігати по аптеках i шукати для неї лiки. Уciмa медикаментами міські лікарні будуть забезпечені цілковито.

Освіта та духовність

Ніякого закриття шкіл! Ремонт шкіл та дитсадочків має відбуватися за рахунок бюджету, а не за рахунок батьків. Групи продовженого дня відновлять свою роботу на безоплатній основі. Приміщення закритих дитсадків, у яких зараз розміщуються комерсанти або збираються наркомани, повинні використовуватись винятково за призначенням. Відновлення роботи дитсадків буде відбуватися як за рахунок бюджету, так і за рахунок інвесторів, які бажають створити приватні дошкільні заклади. Робота дитячих гуртків та секцій за місцем проживання дітей буде невідкладно відновлена, а у парках замість пивних ларків будуть розміщені спортивні майданчики.

Ми повернемо Черкаси черкащанам!

Усі важливі рішення про розміщення об’єктів торгівлі, нові будівництва тощо будуть погоджуватися з мешканцями навколишніх будинків та населенням мікрорайону. Черкащани нарешті відчують себе господарями на власній землі. Для цього ми запровадимо проведення місцевих локальних референдумів із вирішення найголовніших питань життєдіяльності мікрорайонів або опитувань громадян. Думка громади нарешті стане законом для міської влади. Ви реально відчуєте себе господарями дворів, мікрорайонів та міста загалом. Ми повернемо територіальній громаді Черкас реальну владу в місті. Бо це гарантоване Конституцією та забезпечене вже чинною законодавчою системою України.

При міському голові будуть створені громадські експертні ради по галузевому принципу, в які будуть входити найкращі міські фахівці та представники трудових колективів. Лікарі та колективи медичних закладів самостійно вирішуватимуть стратегію розвитку міської медицини. Вчителі та колективи навчальних та дітячих закладів будуть безпосередньо впливати на плани міськох влади стосовно закладів освіти. Будуть створені відповідні галузеві громадські ради по всім найважливішим напрямкам життєдіяльності міста. Іх рішення стануть законом для міської влади. Фахівці отримають нарешті реальний вплив на визначення перспектив розвитку та діяльність своїх установ. Їх робота тстане від того лише ефективнішою.

Черкаси, де хочеться жити вже сьогодні!

Проблем багато, і їх важко перелічити. І лише коли міський голова та депутатський корпус будуть щодня цим займатися, а не витрачати час на повітряні кулі та феєрверки, прості черкащани зможуть не боятися приходу зими з холодними квартирами, нерозчищеними дорогами та тротуарами і проривами колекторів. Черкащани своєю сумлінною працею заслужили жити в теплих оселях, митися гарячою водою та їздити рівними дорогами.

Я, Володимир Мамалига, звертаюся до вас, шановні черкащани, з пропозицією підтримати мене як кандидата на посаду міського голови та мою команду кандидатів за партійним списком «Всеукраїнської політичної партії – Екологія та Соціальний захист» до черкаської міської, обласної та районної рад, а також наших кандидатів у мажоритарних округах. Наша сила — наша команда, команда людей, які своєю наполегливою працею та сумлінністю, відданістю рідному містові вже довели свою спроможність втілити нашу програму дій у життя. Це не казки про автобани, склопакети, переноси залізничних колій тощо. Це реалії вже завтрашнього дня! Завтра настане 31 жовтня. Все залежить від вас, любі земляки! Не будьте байдужими, і ми разом із вами переможемо! Тож зробімо свій вибір — оберімо своїх!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 08.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 928 хитов: 25354
вчера: 886/18995
время генерации: 0.013650894165039; SQL запросов: 11