Медиагруппа «Антенна»  

Команда Володимира Мамалиги оприлюднила список кандидатів у депутати Черкаської міської ради

Команда, що обіцяє швидко змінити життя черкащан на краще, оприлюднила свій склад. Усі з вищою освітою. Під «командуванням» Мамалиги понад десять капітанів, майорів, підполковників та полковників «лікуватимуть» місто від корупції.

29 вересня відбулися партійні збори міського осередку партії «Всеукраїнська політична партія — Екологія та Соціальний захист», на яких на посаду міського голови висунуто кандидатуру Володимира Мамалиги та сформовано партійний список від цієї політичної сили, до якого увійшли активісти спротиву свавіллю міської влади та кістяк команди Володимира Мамалиги.

До списку входять 28 осіб, які, за словами лідера списку та кандидата на посаду міського голови Володимира Мамалиги, висунуті і в мажоритарних округах міста Черкас.

— Ми свідомо обрали непарламентську партію, відхиливши пропозиції як провладних, так і опозиційних політичних сил. Більшість нашої команди — позапартійні. Це мінімізує партійний вплив на діяльність депутатів та мера в разі їх обрання. «Екологія та соціальний захист» — це одні з пріоритетів нашої передвиборної програми. Але керівництво партії жодним чином не буде впливати на нашу діяльність у разі обрання. Ми — команда, що швидко змінить життя черкащан на краще та покладе край тотальній корумпованості міської влади, — заявив Володимир Мамалига.

До речі, у виборчому списку фігурують понад десять колишніх офіцерів, серед яких — ветерани військової розвідки, спецслужб, прокуратури, МВС та Збройних сил. Є воїни-інтернаціоналісти. Цікава деталь — усі кандидати мають вищу освіту. На відміну від Одарича, який, як відомо, покинув навчання на другому курсі університету і за 19 років української незалежності так і не спромігся отримати вищу освіту. Середній вік команди — 45–50 років. Є чимало успішних місцевих підприємців та відомих у місті людей.

— Ми формували список за принципом професійності та місцевого патріотизму, того, що прагне та зможе людина зробити для міста та його мешканців, а не її партійності, — розповів голова Обласного осередку партії «Всеукраїнська політична партія — Екологія та Соціальний захист» Василь Миколенко.

Отже, список кандидатів у депутати Черкаської міської ради від «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист» по багатомандатному виборчому округу в м. Черкаси.

1. Мамалига Володимир Володимирович, 1965 р.н., освіта вища, позапартійний, журналіст, директор ТОВ «Телерадіокомпанія «Антена-Плюс»

2. Воротник Валерій Леонідович, 1967 р.н., освіта вища, позапартійний, журналіст, головний редактор газети «Антена».

3. Миколенко Василь Олександрович, 1952 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», директор ТОВ «Антена-Сателіт».

4. Когут Сергій Анатолійович, 1987 р.н., освіта вища, позапартійний, менеджер готелю ТОВ «Андріївське».

5. Остапенко Володимир Юрійович, 1984 р.н., освіта вища, позапартійний.

6. Абраменко Володимир Анатолійович, 1955 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», директор Національного центру поводження з небезпечними відходами Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

7. Єременко Сергій Григорович, 1960 р.н., освіта вища, позапартійний, адвокат Черкаської обласної спілки адвокатів.

8. Криштопа Валерій Іванович, 1953 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», начальник Юридичного департаменту ТОВ «ЧВТК».

9. Леонідов Сергій Дмитрович, 1961 р.н., освіта вища, позапартійний, старший зміни ПП «Кажан».

10. Частухін Олег Миколайович, 1958 р.н., освіта вища, позапартійний, директор КП «Центральний стадіон».

11. Мироненко Валентина Григорівна, 1963 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист».

12. Горецька Оксана Олександрівна, 1978 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», журналіст, директор ТОВ «Медіагрупа Антена».

13. Гончаров Сергій Олександрович, 1956 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», приватний підприємець.

14. Василенко Юрій Сергійович, 1977 р.н., освіта вища, позапартійний, голова МО «Захист».

15. Горний Олександр Маркович, 1952 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», приватний підприємець.

16. Настоящий Юрій Михайлович, 1948 р.н., освіта вища, позапартійний, пенсіонер.

17. Мкртчан Араік Рафікович, 1966 р.н., освіта вища, позапартійний, директор СПДФОП.

18. Колодчин Василь Васильович, 1964 р.н., освіта вища, позапартійний, пенсіонер.

19. Депутат Анатолій Віталійович, 1960 р.н., освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює.

20. Продайвода Анатолій Петрович, 1954 р.н., освіта вища, позапартійний, директор ТОВ «Житлоексплуатація – 2».

21. Оврамко Олег Лукич, 1956 р.н., освіта вища, позапартійний, приватний підприємець.

22. Самойленко Сергій Миколайович, 1958 р.н., освіта вища, позапартійний, заступник директора Міської громадської організації «Школа Віри».

23. Абраменко Ігор Володимирович, 1982 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», майстер ТОВ «ТПК Автогазінвест».

24. Ільченко Віктор Григорович, 1949 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», пенсіонер.

25. Рибчак Володимир Анатолійович, 1953 р.н., освіта вища, позапартійний, безробітний.

26. Половинка Денис Олександрович, 1989 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», проектний менеджер ЧОГО «Комітет самоврядування громади».

27. Кравченко Дмитро Олексійович, 1989 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», тимчасово не працює.

28. Пелих Андрій Миколайович, 1989 р.н., освіта вища, член «Всеукраїнської політичної партії — Екологія та Соціальний захист», тимчасово не працює.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 39, 08.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 532 хитов: 15521
вчера: 580/19299
время генерации: 0.021649122238159; SQL запросов: 11