Медиагруппа «Антенна»  

Копаючи колодязь, чоловік опинився в піщаній пастці

Неодноразово рятувальникам Черкащини доводилося витягати людей із криниць, що перетворювалися на пастки. На щастя, більшість таких рятувальних операцій завершувалися благополучно. Так сталося й цього разу.

24 вересня Микола Шандиба, мешканець селища Рецюківщина Драбівського району, копав колодязь на одному із золотоніських подвір’їв, як раптом ґрунт під ногами просів, і копач по коліна опинився у піщаній пастці. Чоловік почав кликати на допомогу, проте почули його лише через годину, коли до криниці підійшов господар. На той час чоловіка затягло у пісок майже по пояс.

Швидко зорієнтувавшись, господар вирішив викликати рятувальників. Враховуючи складність ситуації, на місце було направлено аварійно-рятувальний підрозділ спеціального призначення.

Використовуючи рятівні мотузки, вимиваючи піщану суміш і водночас відкачуючи воду, рятувальники змогли звільнити лише одну ногу постраждалого, іншу міцно затисло бетонним кільцем криниці. До чоловіка, який уже кілька годин провів у крижаній воді сам на сам із бідою, довелось опускати рятувальника.

Протягом чотирьох годин тривав порятунок чоловіка з піщаного ґрунту плавуна. Завдяки напруженій роботі золотоніських і черкаських рятувальників та сміливості місцевого копача Олександра Нікуліна, який також спускався до колеги, вдалося звільнити та підняти на поверхню знесиленого чоловіка, якого одразу передали до рук лікарів. Потерпілого із переохолодженням та травмою ноги доправили на лікування до районної лікарні.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 421 хитов: 11655
вчера: 780/26432
время генерации: 0.083386182785034; SQL запросов: 11