Медиагруппа «Антенна»  

«Конверт» із мільйоном доларів

Підрозділом організації боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Черкаській області спільно з Управлінням податкової міліції під час проведення слідчо-оперативних дій за кримінальною справою, порушеною за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.205, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу, виявлено та припинено діяльність конвертаційного центру.

Його було створено під виглядом реальних суб’єктів господарської діяльності для конвертації коштів з використанням документів для штучного формування витрат підприємств та податкового кредиту з ПДВ іншим суб’єктам господарювання.

З метою надання «безтоварним» фінансово-господарським операціям законного вигляду в податковій звітності конвертаційного центру відображалися завідомо неправдиві відомості про придбання товарів у фіктивних підприємств. Безготівкові кошти, що надходили на рахунки конвертаційного центру, знімалися через каси банківської установи готівкою та працювали на користь замовників. Винагорода становила 4–6% від загальної суми проведених операцій.

Загалом упродовж 2009–2010 рр. через банківські рахунки суб’єктів господарювання — учасників конвертаційного центру було незаконно переведено в готівку близько 82,9 млн. грн.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 436 хитов: 13995
вчера: 780/26432
время генерации: 0.013311862945557; SQL запросов: 11