Медиагруппа «Антенна»  

Автокооператив поза законом?

Вже кілька років поспіль члени авто кооперативу «Час», розташованого по вулиці Батицького, 1, воюють із міською владою. Два роки тому влада вже намагалася знести гаражі за допомогою бульдозерів, але тоді на заваді стали самі члени кооперативу. А їх понад 360 осіб. У тому числі — пенсіонери та ветерани війни.

Наразі справи з оренди землі, на якій розташовано кооператив, перебувають у судах. Але й це не зупиняє чиновників, які зобов’язали Черкаський міський РЕМ припинити електропостачання кооперативу. Тож не дивно, що у темний час доби почастішали випадки крадіжок, і невдовзі гаражі зовсім можуть розграбувати. Міський РЕМ, перед яким автокооператив не має заборгованостей, непроти поновити електропостачання. Якби ж на це була воля міської влади, для якої проблеми простих черкащан — далеко не першочергові. Тож, залишається надія на владу обласну. Може, хоч перед виборами у нашому місті почне діяти закон?
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 98 хитов: 10302
вчера: 212/12313
время генерации: 0.026216983795166; SQL запросов: 11