Медиагруппа «Антенна»  

Політику орендарів у розрахунках з власниками земельних паїв буде змінено

Про це голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зауважив 20 вересня під час брифінгу, інформуючи журналістів про стан збирання зернових культур на полях області.

Незважаючи на складні погодні умови, аграрії Черкащини завершують збір пізніх зернових з непоганими показниками.

— В області обмолочено 31,5% площ кукурудзи, 30,6% — соняшника, 28,6% — сої. Викопано 19,2 відсотка площ цукрових буряків. Найвищі показники урожайності зернових у господарствах Монастирищенського (40,7 ц/га), Христинівського (39 ц/га), Кам’янського та Корсунь-Шевченківського (по 38,8 ц/га) районів, — повідомив Сергій Тулуб.

За високою оцінкою результатів роботи, керівник області гостро засудив політику орендарів сільськогосподарських угідь, які здійснюють махінації або вчасно не розраховуються із власниками паїв.

— На сьогодні фактично виплачено 77,9 % від нарахованого за земельні паї. Найвищий відсоток виплати у господарствах Маньківського, Звенигородського районів, найнижчий — у Драбівському, Смілянському районах, — повідомив Сергій Тулуб та запевнив, що влада контролюватиме процес розрахунків і створить сприятливі умови, аби на черкаську землю приходили працювати свідомі та відповідальні орендарі.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 421 хитов: 11645
вчера: 780/26432
время генерации: 0.063901901245117; SQL запросов: 11