Медиагруппа «Антенна»  

Губернатор вручив державні акти на право власності

23 вересня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб побував у селі Григорівка Канівського району. Керівник області, як і обіцяв, особисто приїхав, щоб доповісти людям про виконання своїх доручень.

Нагадаємо, що 19 серпня до віддаленого населеного пункту керівника області привело звернення мешканців села з приводу земельних ділянок, документи на які григорівчани не могли отримати упродовж 13 років.

За місяць у селі прочистили колодязь, резервуар із водою, труби, замінили аварійні електроопори, електролічильники, встановили підстанцію АТС, зробили ямковий ремонт доріг та головне — виготовили державні акти на право приватної власності на земельні ділянки.

— За результатами роботи стоїть напружена і наполеглива праця багатьох спеціалістів, не все давалося легко. Але сильні не скаржаться — сильні діють, тож ми і надалі не стоятимемо осторонь суспільних проблем регіону та кожного його жителя, — підкреслив Сергій Тулуб.

Вручивши державні акти, керівник області запевнив усіх присутніх, що робота, спрямована на соціально-економічний розвиток регіону, не припиняється. Також Сергій Тулуб ознайомив григорівчан з проектом програми підтримки села «Черкаське село 2020» та вручив медичному закладу сертифікат на отримання електрокардіографа.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 429 хитов: 12585
вчера: 780/26432
время генерации: 0.23483991622925; SQL запросов: 11