Медиагруппа «Антенна»  

Підготовка області до зими — під пильним наглядом

24 вересня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб взяв участь у селекторній нараді з питань підготовки підприємств, об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду, що проходила під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва.

Аналізуючи ситуацію щодо виконання відповідних доручень Кабінету Міністрів України, перший віце-прем’єр-міністр зосередив увагу на тих областях, в яких залишились невирішеними питання підготовки до опалювального сезону.

Щодо Черкащини, то рівень підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери забезпечений у повному обсязі. Стовідсотково проведені також ремонтні та підготовчі роботи на об’єктах житлово-комунального господарства та міського електротранспорту, зокрема, для стабільної роботи котелень створено необхідний запас вугілля у кількості 836 тонн, повністю підготовлено заплановану кількість спеціалізованої техніки.

За результатами наради голова облдержадміністрації Сергій Тулуб дав доручення керівникам міст та районів області врегулювати питання щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ та енергоносії, а також завершити підготовку паспортів готовності об’єктів житлового фонду, яка нині становить 77%.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 429 хитов: 13721
вчера: 780/26432
время генерации: 0.12815093994141; SQL запросов: 11