Медиагруппа «Антенна»  

У селі Степанці на Канівщині провели газ

23 вересня голова обласної державної адміністрації під час перебування з робочою поїздкою у Канівському районі, здійснив почесну місію, виконавши мрію цілого покоління жителів Степанців — запалив у їхніх домівках «блакитний вогник».

Протягом п’яти останніх років жителі села слухали обіцянки від влади про підключення їхнього населеного пункту до газопостачання. Розчарувавшись, почали збирати кошти самостійно та, не здолавши фінансового навантаження, практично втратили надію на «проблиски цивілізації» у власних будинках.

— Відсутність природного газу, залишається проблемою ще для 288 населених пунктів, проте це питання перебуває на постійному контролі обласної влади. Сьогодні ми підключаємо до газопостачання ваш населений пункт, незабаром — ще 15, переконаний, що за деякий час це питання просто втратить свою актуальність, і саме для цього ми працюємо, — зазначив Сергій Тулуб, звертаючись до громади Степанців.

Запалити перший «блакитний вогник» у селі губернатор Черкащини у супроводі активу району вирушив до оселі учасника бойових дій Петра Пранта. Господарі уважно слідкували за діями та дослухалися порад керівника області, дбайливо ставлячись до нового для себе надбання цивілізації. Для родини Прантів, як і для решти жителів села, день підключення до газопостачання став справжнім святом.








ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 96 хитов: 9686
вчера: 212/12313
время генерации: 0.026325941085815; SQL запросов: 11