Медиагруппа «Антенна»  

У Каневі будуватимуть туристичний комплекс світового рівня

Питання реконструкції та будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури Канева та споруд ІІ черги Шевченківського національного заповідника стали основними на засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням керівника області Сергія Тулуба 24 вересня.

— Якщо хтось думав, що після відкриття першої черги роботи припиняться, він глибоко помилявся. Включення Канева до переліку об’єктів проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012», стало стимулом для реалізації ряду нових будівельних проектів. Сьогодні ми відновлюємо річкове сполучення зі столицею України, обласним центром та іншими великими містами.У найближчій перспективі — будівництво вертодрому. Це перші кроки на шляху до створення в Каневі потужного історико-культурного центру з розвиненою інфраструктурою, — зазначив Сергій Тулуб, підкресливши, що керівництвом держави поставлено досить складне, але цілком реальне до виконання завдання — створити туристичний комплекс світового рівня.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14015
вчера: 212/12313
время генерации: 0.074324131011963; SQL запросов: 11