Медиагруппа «Антенна»  

Сергій Тулуб: «Краще нехай нас критикують за роботу, ніж за бездіяльність»

22 вересня голова обласної державної адміністрації побував у Кам’янському районі, ознайомився з виробничим процесом і промисловими потужностями найбільшого в регіоні підприємства ДП «Косарський спиртовий завод», де зустрівся з трудовим колективом і громадськістю Кам’янщини.

Окреслюючи перспективи соціально-економічного розвитку регіону, керівник області визначив пріоритетним напрямом діяльності налагодження чіткої прозорої співпраці між підприємцями району і місцевими органами влади та самоврядування.

— Наші позиції у цьому питанні принципові. Якщо підприємець прийшов працювати на цю землю, отримує прибутки, він зобов’язаний конкретними справами дбати про розвиток регіону. Результатом налагодження співпраці має стати програма взаємодії та взаємовідповідальності, — наголосив Сергій Тулуб.

Окремо керівник області відзначив і необхідність наведення ладу у стосунках між орендарями та власниками земельних паїв.

— У районі понад 28 тисяч гектарів передано в оренду, проте соціальне забезпечення сільських громад залишає бажати кращого. Село — це основа економіки Черкащини і ми будемо його підтримувати, — зазначив Сергій Тулуб.

Серед першочергових кроків, спрямованих на підтримку сільської місцевості, на думку очільника області, має стати затвердження обласної програми «Село Черкащини 2020», над якою активно працюють спеціалісти. Невід’ємною частиною програми будуть питання сільської освіти та медичного забезпечення, надання житла молодим спеціалістам медичної та освітньої галузі і підтримка приватного сільського виробника.

Спілкуючись із активом району, Сергій Тулуб гостро засудив бездіяльність місцевої влади щодо забезпечення побутових умов сільських жителів. Найболючішою залишається проблема водопостачання.

— Вода — це здоров’я і життя наших людей. Мене дивує, чому питання так довго не вирішується, — зазначив Сергій Тулуб, даючи безпосередньо доручення для вирішення наболілого питання.

Не залишилось без уваги питання газифікації. Голова обласної державної адміністрації повідомив, що 21 вересня саме цій проблемі була присвячена його зустріч у Кабінеті Міністрів. Сергій Тулуб запевнив що спільними зусиллями було досягнуто домовленостей та передбачено виділення коштів для завершення цієї вкрай важливої для області справи.

Наприкінці керівник області подарував районній лікарні сертифікат на отримання реанімаційно-хірургічного монітора, подякував учасникам зустрічі за активну життєву позицію та запевнив, що нова влада має усі важелі, аби змінити ситуацію на краще та поліпшити життя кожного черкащанина.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 30.09.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 427 хитов: 11908
вчера: 780/26432
время генерации: 0.06674599647522; SQL запросов: 11