Медиагруппа «Антенна»  

Заява про наміри

АЗС №11 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

АЗС №11 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» розташована за адресою: 19604, Черкаська обл., Черкаський район, с. Червона Слобода, вул. Жовтнева, 16/4.

Територія АЗС межує: із заходу — землі Червонослобідської сільської ради; зі сходу –житловий масив с. Червона Слобода; з півдня — землі Червонослобідської сільської ради; із півночі — траса Київ-Чигирин.

Найближча житлова забудова розташована на відстані 70 метрів від джерел забруднення.

АЗС №11 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» не є підприємством, що випускає продукцію, а займається зберіганням та реалізацією нафтопродуктів. Протягом року через підприємство проходить 2953 т нафтопродуктів.

На АЗС №11 є наступні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря:

• резервуар для зберігання дизельного пального — 3 од.;

• резервуар для зберігання бензину — 2 од.;

• резервуар для зберігання стисненого газу пропан-бутан — 1 од.;

• сателіт для розливу ДП — 1од.;

• пістолет для розподілу дизельного пального — 6 од.;

• пістолет для розподілу бензину — 12 од;

• пістолет для розподілу стисненого газу пропан-бутан — 1 од.

У результаті виробничої діяльності проммайданчика АЗС №11 ЧФ ТОВ «КОНТИНЕНТ НАФТО ТРЕЙД» в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: вуглеводні граничні, вуглеводні ароматичні: сірководень, бензол, толуол, ксилол.

Валовий викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства складає 1,0304 тонни на рік.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони та зони розміщення житлової забудови, допустимого санітарними нормами, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин (програмний комплекс РЗА «ЕОЛ-ПЛЮС»).

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з даного питання проводиться упродовж місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Єдиним центром з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності Черкаської райдержадміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Енгельса, 157, тел./факс (0472) 64-74-68.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 288 хитов: 6695
вчера: 793/19458
время генерации: 0.10912418365479; SQL запросов: 11