Медиагруппа «Антенна»  

До школи — готуйсь!

Юлія ПОРПЛЕНКО# 31, 12.08.2010

З 31 липня у Черкасах на площі 700-річчя розпочав свою роботу шкільний ярмарок. На ньому можна знайти все, що необхідне і першачкам, і старшокласникам. Чи не найбільше на ярмарку одягу для школярів. Блузки, краватки, сорочки, костюми — вибір великий, аби тільки не забракло коштів зібрати дитину до школи.

Аби придбати шкільну форму для дівчаток молодшої школи, батькам треба викласти зі свого гаманця близько 240 грн., форма для хлопчиків такого віку коштує 180 грн. Що стосується форми для старшокласників, то ціни коливаються від 300 до 420 грн. Ціни на взуття, як сказав один із продавців на шкільному ярмарку, практично не зросли, може, гривень на 10, не більше.

Зошити, ручки, олівці, фломастери, лінійки — всього цього вдосталь на лотках. Як зазначила Тетяна, продавець канцтоварів на шкільному ярмарку, порівняно з минулим роком ціни, звісно, зросли, але не набагато. На деякий товар залишилися ті самі ціни, на інший трохи зросли — на 10-20 копійок.

Жінка переконана, що дитині, навіть за таких непростих фінансових умов, цілком реально купити все необхідне для навчального процесу. Але починати скуплятися варто заздалегідь, поступово, тоді гаманцю будуть не так відчутні великі витрати.

Цієї пори минулого року відвідувачів на ярмарку було більше. Зараз чи то спека, чи то фінансові проблеми вплинули на покупців, але людей на ринку мало. Продавці кажуть, що ще однією причиною цього є непоінформованість населення про початок роботи ринку.

Шкільний ярмарок триватиме ще, принаймні, місяць. Отож, у батьків ще є час підготувати свого школяра до нового навчального року.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 532 хитов: 15447
вчера: 580/19299
время генерации: 0.092465877532959; SQL запросов: 11