Медиагруппа «Антенна»  

Одарич не виконав рішення суду

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 31, 12.08.2010

На черговій сесії міської ради народним обранцям було запропоновано вирішити долю колишнього заступника міського голови Володимира Шабанова та колишнього секретаря міської ради Анатолія Каленчука. Їх було звільнено із займаних посад кілька років тому, але минулого тижня Соснівський районний суд поновив на посаді секретаря міської ради Анатолія Каленчука. А Придніпровський райсуд зобов'язав Сергія Одарича видати відповідне розпорядження, аби заступником міського голови і членом виконавчого комітету знову став Володимир Шабанов. Тому під страхом кримінальної справи за невиконання рішення суду міським головою й були винесені обидва питання на сесію міської ради.

— Міський голова не випадково сьогодні виносить ці рішення і не випадково видав розпорядження про поновлення, бо він чудово знає, що воно проголошене іменем України. Якщо міський голова не виконає точно так, як воно написане, то буде порушена кримінальна справа за невиконання рішення суду, — зазначила депутат міської ради Наталія Коваленко.

Міський голова, можливо, не надто бажаючи того, але формально виконав вимогу суду. Проте дехто з депутатів міської ради придумав, яким чином можна й судове рішення обійти, і Сергія Одарича, так би мовити, не підставляти. Генератором ідеї став Ігор Калашник.

— Я вношу пропозицію про відміну розпорядження міського голови, тому що це перевищення його повноважень, — виголосив депутат.

Але з цією пропозицією не всі були згодні, хоч їх було й менше.

— Міська рада не може давати оцінку, чи перевищив міський голова свої повноваження. Він виконав рішення суду. Яким чином можна давати оцінку рішенню суду? — зауважила Наталія Коваленко.

А депутат міської ради Юрій Оробець вважає, що «суддя перевищив свої повноваження, а що ви думаєте...».

Тож після голосування ні Володимир Шабанов, ні Анатолій Каленчук не були поновлені на посадах. А от чи будуть ще розпорядження від міського голови, як того вимагає суд, — поки що невідомо.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 399 хитов: 13040
вчера: 586/18215
время генерации: 0.012740850448608; SQL запросов: 11