Медиагруппа «Антенна»  

«Сильна Україна» Сергія Тігіпка розробляє детальну програму реформування житлово-комунального господарства для регіонів України

Про це заявив керівник міжрегіональної Експертної комісії партії з питань ЖКГ Максим Городній на засіданні комісії в Києві. «Пріоритети нашої концепції — ефективне управління житловим фондом та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги, перехід до адресної соціальної допомоги населенню для оплати комунальних послуг, реалізація програми забезпечення населення якісною питною водою», — повідомив Максим Городній. Він також додав, що програма конкретизується з урахуванням специфіки регіонів. Зокрема, курс перетворень ЖКГ у столиці включає також врегулювання проблем у сфері тепло- і водопостачання, вирішення питань з утилізацією побутових відходів.

«У межах Експертної комісії ми проводимо круглі столи в районах столиці, щоб пропонувати ефективні шляхи вирішення місцевих проблем. Головне, ми повинні демонструвати людям, що у партії «Сильна Україна» є конкретні пропозиції реформ на місцях», — зазначив Городній.

У свою чергу голова Київської міської організації політичної партії «Сильна Україна» Олег Шаблатович підкреслив, що напрацювання Експертної комісії будуть реалізовані вже найближчим часом. «До місцевих виборів ми розробляємо детальну програму реформ, яку будемо втілювати з приходом до місцевої влади», — зазначив Шаблатович.

Максим Городній також додав, що Експертна комісія з питань ЖКГ проводить регулярні засідання по всій Україні, і детальні програми перетворень в комунальній сфері розробляються для кожного регіону.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 25 хитов: 88
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0085101127624512; SQL запросов: 11