Медиагруппа «Антенна»  

Міський голова повідомив про зростання тарифів на комунальні послуги

Тарифи на тепло та гарячу воду в Черкасах зростуть приблизно на 40%. Причиною зростання цін є подорожчання газу та підвищення мінімальної заробітної плати. Про це на брифінгу повідомив міський голова Сергій Одарич.

Упродовж останніх двох років тарифи на тепло та гарячу воду не переглядалися, тому зараз настав час змінити їх. За словами мера, згідно з законом, прийнятим 10 липня 2010 року, органи місцевого самоврядування усунуті від формування тарифів на тепло, гарячу воду і водопостачання. Віднині цим питанням буде опікуватися спеціальна комісія Верховної Ради, яка запрацює з 1 січня наступного року. До того, як вона запрацює, функції затвердження тарифів передано Національній комісії з регулювання електроенергетики.

На думку голови Черкаського міського осередку Спілки власників житла Володимира Мамалиги, міський голова Сергій Одарич даремно ухиляється від відповідальності за підвищення тарифів, адже тарифоутворення відбуватиметься таки на місцях, а вже потім економічно обґрунтовані тарифи будуть затверджуватися у Києві. І наскільки нарахують видатні економісти Черкаського міськвиконкому, настільки зменшиться вміст гаманця пересічного черкащанина.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 12.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 294 хитов: 5400
вчера: 662/19347
время генерации: 0.098237991333008; SQL запросов: 11