Медиагруппа «Антенна»  

Бабусі пожежники видались янголами

Костянтин ПРОЦЕНКО# 29, 23.07.2003

Коли 80-річна жінка, на очах якої от-от мала виникнути пожежа, вже впала у відчай, через вікно до її квартири увійшов пожежний.

Того дня Марія, яка мешкала самотньо, вирішила зварити борщ, проте звична справа мало не завершилася трагічно. У жінки відмовили ноги, і вона впала просто серед кухні, без сил піднятися, без надії на швидку допомогу. На щастя, нагодилася її приятелька, яка через зачинені двері таки почула про лихо. Проте викликаний соціальний працівник, у якої був дублікат ключа від квартири, зарадити лихові не змогла: замок, зачинений зсередини, не піддавався.

На звернення до служб екстреної допомоги швидше за всіх відгукнулися пожежні. Сьогодні вони як структурний підрозділ МНС надають допомогу майже в будь-якому випадку надзвичайної ситуації. Не став виключенням і цей виклик.

Борщ википів, кухня почала наповнюватися їдким димом, коли по висувній драбині до кімнати увійшли пожежні.

Зі слів пенсіонерки, вона увесь час молилася Богу, аби той послав їй порятунок. Для владнання справи цього разу замість янголів Бог послав пожежних.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 23.07.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 715 хитов: 35159
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0082650184631348; SQL запросов: 11