Медиагруппа «Антенна»  

Магнітофон став причиною загибелі 3-річного хлопчика

Костянтин ПРОЦЕНКО# 29, 23.07.2003

Трагедія сталася в неділю, 27 липня, на вулиці Смілянській в обласному центрі.

Пішовши на роботу, батьки полишили Артема самого й, аби він не сумував, в кімнаті залишили ввімкнуту магнітолу.

Проте через навантаження сталося коротке замкнення в електричній розетці. Від іскр запалало розташоване поруч крісло. В їдкому диму від палаючих синтетичних матеріалів 3-річний Артем задихнувся.

Спроби батька, який в цей час повернувся додому, реанімувати дитину результатів не дали. Як не змогли зарадити лихові ані “швидка”, ані пожежні, що оперативно прибули на місце.

Сусіди певний час відчували якийсь незвичний запах, проте ідентифікували його як витік побутового газу, про що і повідомили у відповідну службу.

Це вже третій випадок в цьому році, коли залишена без нагляду дитина стає жертвою вогняної стихії.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 23.07.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11815
вчера: 617/18851
время генерации: 0.0085911750793457; SQL запросов: 11