Медиагруппа «Антенна»  

Злодійський альпінізм

Наталя ТАРАН# 29, 23.07.2003

Якби не цей телефонний дзвінок від пильних черкащан, невідомо, скільки б ще працювала ця група “альпіністів”, грабуючи оселі чесних громадян, забираючи у людей роками праці зароблене майно. Затримання буквально “до зубів” озброєного злочинця, у якого було вилучено револьвер системи “Наган”, 21 патрон до нього, обріз з 43 набоями та запакована для продажу оргтехніка, відбулося завдяки небайдужим до чужої біди людям, які знайшли в собі мужність зателефонувати за номером “02”.

25 липня приблизно о 19 годині екіпаж патрульного автомобіля патрульно-постової служби отримав завдання виїхати і перевірити дзвінок, що надійшов від громадян, які повідомляли про те, що по вулиці Волкова досить підозрілі особи, криючись, виносять великі сумки і ховають їх за гаражами. Патрульно-постова прибула вчасно. І недарма – побачивши міліцейську машину, молодий чоловік, який стояв біля сумок з речами, хутко перекинув якийсь згорток через паркан і чимдуж кинувся навтьоки. Район терміново очепили, і невдовзі міліціянти затримали втікача. Придане, яке “скинув” зловмисник, було більш ніж вагомим – револьвер системи “Наган” з повною обоймою та зведеним курком і запасні патрони. Як з’ясувалось пізніше, цей арсенал зброї належав трьом злочинцям з цікавим кримінальним минулим і лише момент раптовості не дозволив зловмисникам скористатися зброєю, адже, за словами затриманого, здаватись просто так міліції вони не збирались і на випадок свого арешту приготували не тільки “Наган”, а й обріз мисливської рушниці з 43 набоями до неї. Коли відкрили сумки, які так таємниче переносили злочинці, то в них була виявлена запакована дорога оргтехніка, викрадена з квартир черкащан. Затриманого разом з речами відвезли до Придніпровського РВ міліції, де йому дуже зраділи оперативники карного розшуку з відділу по розкриттю квартирних крадіжок. За цим злочинцем і двома його вже раніше засудженими товаришами, які встигли втекти, тягнеться довгий шлейф злочинів, починаючи з розбійних нападів 1995 року на приватні будинки. 1998-2000 роки ця трійця провела, працюючи «верхолазами» в районі Митниці – злочинці крали з квартир, які знаходились на верхніх поверхах: прив’язували мотузку на горищі, спускалися по ній, вибивали вікно і через нього проникали до приміщення. Працювали виключно в рукавичках і тільки до 12 годин дня. Група діяла в глибокій конспірації, недовго перебуваючи на одному місці, постійно міняючи місце проживання. Цього разу вони теж з’їжджали зі старої квартири на нову, а викрадену оргтехніку готували до продажу. Злочинна діяльність кримінального тріо на сьогоднішній день обмежується двома епізодами – крадіжками все за тим же “альпіністським” сценарієм з квартир черкащан, але оперативники впевнені, що це далеко не весь перелік скоєних злочинів. Особи та можливі місця перебування двох втікачів оголошені, вони оголошені у розшук і їх затримання – це лише справа часу, тож покарання їм не минути аж ніяк.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 29, 23.07.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34604
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0084350109100342; SQL запросов: 11