Медиагруппа «Антенна»  

У Чорнобаї податківці припинили діяльність грального закладу

Під час відпрацювання території обслуговування, в рамках проведення профілактичної операції «Гральний бізнес», в смт.Чорнобай працівниками відділу податкової міліції виявлено порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Киянка організувала гральний заклад, встановивши в орендованому підвальному приміщенні у Чорнобаї шість гральних автоматів, на яких надавала послуги у сфері грального бізнесу без будь-яких документів. Гра на цих гральних автоматах полягала у проведенні власноручної ставки в купюроприймач та в отриманні виграшу у маркера.

Наразі проводиться збір матеріалів для направлення їх до суду. Правопорушнику згідно ст.3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» загрожує застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу у розмірі восьми тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 580 хитов: 10942
вчера: 919/19363
время генерации: 0.11025595664978; SQL запросов: 11