Медиагруппа «Антенна»  

Митниця порушила справу про контрабанду на 2,6 мільйона гривень

Черкаська митниця 29 липня порушила кримінальну справу за фактом контрабанди мінеральних добрив на суму 2,6 млн. гривень у Черкаській області. Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби.

Упродовж 1,5 року в Україну було завезено сім партій мінерального добрива (нітрат кальцію) вагою 782 тонни. Добриво отримувала фірма, яка займається забезпеченням фермерських господарств засобами захисту рослин, організацією і проведенням заходів щодо боротьби зі шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур і бур’янами із застосуванням хімічних і біологічних засобів боротьби.

Згідно з повідомленням, для переміщення через кордон і проведення митного оформлення були надані документи, згідно з якими виробником вказаних міндобрив є компанія, зареєстрована в Бельгії, а також свідоцтво про державну реєстрацію на міндобрива бельгійського виробника.

Черкаська митниця встановила, що єдиним виробником вищезгаданих міндобрив є португальська компанія, товар якої не проходив держреєстрації в Україні. Таким чином, міндобрива були ввезені в Україну з прихованням від митного контролю шляхом надання як підстави для переміщення підробних документів з порушенням вимог закону «Про пестициди й агрохімікати».

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.201 Карного кодексу (контрабанда).
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 492 хитов: 14668
вчера: 782/39092
время генерации: 0.047900915145874; SQL запросов: 11